Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Vodafone TV

Bavte se a učte se s naší digitální televizí.

8. března 2023

Pes a Super-blb. Jaké další novinky najdete ve Videotéce?

S příchodem jara ožívá i naše Videotéka, které se v březnu rozroste o nové komedie, dramata a animáky. Třeba o bláznivou komedii Super-blb nebo o veselý příběh o tvdohlavé fence s názvem Pes. Užijte si parádní filmy bez reklam, ve skvělé kvalitě a s neomezeným počtem přehrání.

Pes

Býval to legendární voják, ale momentálně je tak trochu z formy. Chtěl by ale zpátky do služby. A tak Briggs, mariňák ve výslužbě, dostane speciální úkol. Dopravit psí fenku Lulu na pohřeb jejího bývalého pána. Na úkol dostane celý týden, který společně stráví v autě na cestě podél pobřeží Tichého oceánu. Briggs je tak trochu lehkovážný frajírek a Lulu zase svéhlavá psí dáma. Oba tak čeká série průšvihů a vás zase na oplátku královská zábava u komedie Pes.

TIP: Sekce Extra ve Vodafone Videotéce nabízí nově pořady televizních stanic Crime + Investigation a History

Láska hory přenáší

Říká se, že Láska hory přenáší. Ale co když jste na opravdových horách a máte se zrovna provdat za lásku svého života, která je, ehm, po prohýřené noci nezvěstná? Přenesli byste se přes to? Hrdiny bláznivé komedie čeká opravdu šílený den v horském hotelu. A jelikož vše závisí na úhlu pohledu, odvypráví vám své zážitky rovnou třikrát ze tří různých pohledů. Můžete se tak vžít do role nevěsty Alex, která rozhodně nebude sedět se založenýma rukama a vydá se svého vyvoleného hledat na vlastí pěst. Nebude chybět ani hysterická matka nevěsty nebo stoicky klidný otec. Ale nebojte, vše nakonec dobře dopadne a zítra to může být koneckonců ještě horší než dnes.

Tip: Každý měsíc obměňujeme ve Videotéce výběr zhruba 10 titulů s názvem Volná filmová zóna pro každého. Je dostupný pro všechny předplatitele Vodafone TV nehledě na tarif.

Super-blb

Kdo nechtěl být v dětsví nebo pubertě superhrdinou, ať hodí sběratelským kouskem Thorova kladiva. Nicméně autoři bláznivé francouzské komedie nemají pro geeky pochopení, a tak si z vás budou dělat hodinu a půl nelítostnou legraci. Hlavním hrdinou je herec Cedric a je to tak trochu blb. Možná dokonce Super-blb. Dostane ale parádní hereckou šanci, hlavní roli superhrdiny Badmana. Pro Cedrica je to velká věc, a tak se svým hrdinou usíná i vstává poctivě každý den. Badman se mu doslova zažere pod kůži, takže Cedric brzy přestane rozlišovat mezi nasvícenou scénou při natáčení a reálným životem. Není náhodou skutečným neohroženým hrdinou, který dokáže chránit slabé a postavit se zlu? Inu, není, a proto se z jeho života stane série katastrof, zmatků a náhod, při kterých se budete smíchy popadat za břicho.

TIP: V březnu patří Vodafone Videotéka ženským hrdinkám. Omrkněte čtyřicítku filmů, ve kterých figurují obdivuhodné ženy.

Princezna rebelka

Mia je sice trochu umouněná a rozčepýřená. Ale jinak je to velmi samostatné a vynalézavé děvče protřelé životem. Jak by taky ne. Je jí teprve dvanáct let a většinu života strávila na ulici. Umí se o sebe velmi dobře postarat, vždyť je Princezna rebelka. Se svými nejlepšími parťáky, třemi ochočenými lasičkami tvoří nerozlučnou partu, která se přes den baví hlavně krádežemi jídla a lumpárnami na hradě. Ošálit stráže, ulovit dobré jídlo a šup zase rychle pryč. Jednoho dne se ale Mia na útěku narychlo se převlékne do princeznovských šatů. V tu samou chvíli ale Mia uvidí velkou nepravost a rozhodne se nenechat ji být. Miin život tak ale dostane nečekaný spád a její nové dobrodružství nakonec otřese celým královstvím.

Mazané kočky

Naši nejmenší mohou nově ve Videotéce zažít ztřeštěné komediální příběhy vtipných kočiček a pejsků. Seriál Mazané kočky má celkem 52 dílů, takže si zábavy se zvířátky užijete společně víc než dost.


Vodafone Videotéka nabízí přes 2000 titulů všech žánrů. Sledovat ji spokojeně proto může celá rodina. Videotéku máte automaticky v rámci televizních tarifů Komfort a Komplet. K tarifu Klasiku si ji doobjednejte za pouhých 99 Kč měsíčně.


Únor patřil ve Vodafone TV divokým šelmám a nejinak tomu bylo i ve Vodafone Videotéce. Nově si můžete kdykoliv pustit celkem 10 dokumentů, které přináší strhující záběry na život ohrožených kočkovitých šelem bojujících dennodenně o přežití. Ponořte se do Života levhartice nebo zakuste nefalšovanou Lví válku.

Tip Vodafonu
: Za pozornost stojí všech 10 nových dokumentů, vřele doproručujeme divácké pozornosti trojici Život gepardice, Levhart teenager a Lví válka.

Život gepardice

Snímek Derecka a Beverly Joubertových natočený v Keni sleduje gepardici Immani, která neohroženě chrání svá čtyři mláďata před gepardím samcem i dalšími predátory.

Levhart teenager

Pemba je tak trochu mamánek. Ve svých dvou letech by už měl žít nezávisle, ale on je stále doma. Jako většina teenagerů je netrpělivý a svéhlavý, a proto selhává při sledování kořisti a lovu samotném a matka jej musí živit. Když se vážně zraní, musí Pemba najednou rychle dospět a postarat se o sebe sám. Podaří se mu zpřetrhat mateřská pouta, postavit se na vlastní nohy a vyjít tak vstříc dospělosti.

Lví válka

Lví království mohou mít podobu savany oplývající dostatkem kořisti i pouště bez jediné kapky vody. Kdo je tedy v tak rozmanitých podmínkách skutečným vládcem zvířecí říše?

Nelítostné království

Oblast Mombo v severní Botswaně je skutečným nelítostným královstvím, kde mír nikdy dlouho nevydrží a o nadvládu se musí krutě bojovat. Nejprve je třeba vyhnat hyeny a obnovit moc. Každý se musí poprat o přežití a místo na slunci.

Další nové dokumenty o divokých šelmách ve Vodafone Videotéce:

  • Putování za velkými kočkami
  • Život mezi šelmami
  • Ruský tygr: Král tajgy
  • Thajské divoké kočky
  • Očima levharta
  • Šelmy v ústraní

Vyberte si TV tarif

TV Klasik

Oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

  80 Kč Měsíčně
+ měsíčně pronájem zařízení od 70 Kč

Doporučujeme

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

  232 Kč Měsíčně
+ měsíčně pronájem zařízení od 70 Kč

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

  531 Kč Měsíčně
+ měsíčně pronájem zařízení od 70 Kč

TV Klasik

Oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

  229 Kč Měsíčně
+ měsíčně pronájem zařízení od 70 Kč

Doporučujeme

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

  429 Kč Měsíčně
+ měsíčně pronájem zařízení od 70 Kč

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

  829 Kč Měsíčně
+ měsíčně pronájem zařízení od 70 Kč

Ke správnému fungování služby Vodafone TV potřebujete set-top box. Pronájem toho našeho vyjde na 70 Kč měsíčně, prémiový stojí 120 Kč měsíčně. Částku vám přičteme k ceně TV tarifu.

Televize plná vychytávek

Jak rychlý internet potřebuji pro Vodafone TV?

Jak získat zvýhodněnou cenu Vodafone TV?

Jaká je cena za set-top box?

Jak Vodafone TV zapojím a potřebuji set-top box?

Kde najdu další podrobné informace?

Jaké jsou možnosti členství pro Netflix?

Pro jaké chytré televize je dostupná aplikace Vodafone TV?

Už jen jeden krok

Odešlete nám svůj výběr a nechte na sebe kontakt. Zavoláme vám a objednávku společně dokončíme.

Co nejdříve se vám ozvemeKliknutím na „Objednat“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí