Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Vodafone TV

Bavte se a učte se s naší digitální televizí.

13. srpna 2021

Novinky na Netflixu, které vám vyrazí dech

Máte chuť na akční dobrodružství plné dramatických zvratů, romantickou letní komedii nebo třeba muzikál? Netflix na závěr léta přichystal švédský stůl plný filmů a seriálů, které potěší nejednoho diváka. Který z nich dnes poběží u vás doma?

Stánek s polibky 3 (The Kissing Booth 3)

Poslední díl trilogie Stánku s polibky dorazil do videotéky Netflixu. Filmy vychází z knižní série Beth Reeklesové, která do nich promítá myšlenky a pocity běžného puberťáka „generace Z“. Vycházela přitom z vlastních představ o tom, co by se stalo, kdyby malé uťáplé „nerdce“ najednou narostla prsa, takže by dokázala svést toho nejhezčího kluka ze školy.

Také ve třetím dílu The Kissing Booth se vrací hlavní trio: Noah, Lee a hlavně Elle, kterou čeká poslední léto před nástupem na vysokou školu. Všichni tři si ho hodlají pořádně užít, a tak nechybí spousta žhavých letních večírků u bazénu, milostných několikaúhelníků i hádek a napjatých situací, které mladým dospělým nedají spát. Pokud hledáte svou novou „guilty pleasure“, u které si odpočinete po nabitém dni, The Kissing Booth bude vaším favoritem č. 1.

Poslední žoldák (The Last Mercenary)

Francouzská akční komedie Poslední žoldák je jako šitá na míru jejímu hlavnímu představiteli, kterým není nikdo jiný než Jean-Claude Van Damme. A co je nejlepší, tento ostřílený hrdina mnoha akčních filmů se nebojí udělat si legraci i ze sebe sama.

V Posledním žoldákovi se jako tajný agent vrací po 25 letech do služby, aby zachránil svého syna, kterého dosud nikdy nepotkal. A tak ho čeká jeho zřejmě nejtěžší mise v životě: být otcem. Výsledkem je bláznivá jízda pod taktovkou režiséra a scenáristy Davida Charhona, které se od srdce zasmějete (a možná zavzpomínáte i na staré dobré „vandamovky“ z minulého století).

Zmizet beze stopy (Hit & Run)

Vedle filmových novinek na Netflixu najdete i ty seriálové jako Hit & Run. V této napínavé akční podívané nakouknete do života Sergeva Azulaie, šťastně ženatého muže… Do chvíle, kdy jeho žena zemře při záhadné nehodě v Tel Avivu a pohádkový život se mu rázem obrátí naruby.

Šlo skutečně o nehodu, nebo o plánovanou vraždu? Zatímco se Sergev snaží rozmotat řadu politických intrik a dopátrat se pravdy, za kterou neváhá cestovat přes půl světa, snaží se před nebezpečím ochránit také svou dceru. A jako bývalý člen speciálních sil se na cestách bude muset vypořádat i s několika kostlivci ze své vlastní skříně.

Co jste možná nevěděli: Lior Raz, který ztvárnil hlavní postavu, dříve sloužil protiteroristické jednotce izraelské armády. Poté, co se přestěhoval do Ameriky, sloužil jako bodyguard Arnolda Schwarzeneggera a dalších VIP osobností. Dnes už i tuto kariéru pověsil na hřebík a věnuje se především herectví a scenáristice.

Nová řada Outer Banks

Americký dobrodružný seriál Outer Banks měl premiéru 15. dubna 2020 a nyní se vrací s druhou sérií. Outer Banks je pobřežní město v Severní Karolíně, kde žijí lidé velmi chudí, nebo naopak velmi bohatí. A právě tady najdete hlavní hrdiny seriálu – skupinu teenagerů, která se pod vedením Johna B. vydává na honbu za legendárním pokladem a misi za odhalením pravdy o tom, co se stalo s Johnovým otcem. Do cesty se jim staví nejen zákon a místní parta zbohatlíků, ale i drogy, láska a řada trablů, která jde ruku v ruce s dospíváním.

Chad Stokes, který si získal srdce diváků jako John B., přitom původně roli odmítl, nakonec seriálu ale přeci jen šanci dal. Stejně jako řada ostatních herců Outer Banks, také Chad je mnohem starší než jeho seriálová postava. Jako John B. tak na obrazovce „omládl“ o 11 let. Natočení druhé řady trvalo půl roku a celý filmový štáb při něm sužovaly vysoká horka. Ani první řada se ale neobešla bez potíží: natáčení tenkrát přerušil hurikán Dorian a štáb se společně s ostatními obyvateli města musel evakuovat.

Vivo

Roztomilý animák plný barev a hudby – přesně to je Vivo. S medvídkem kynkažu jménem Vivo se v něm vydáte na dlouhou cestu z jeho oblíbené Havany až na Floridu, aby mohl za svého zesnulého parťáka a kolegu muzikanta doručit milostnou píseň jeho dávné lásce.

Vivo je ale především roztančený muzikál. Lin Manuel Miranda pro film napsal celkem 11 originálních písní, které vás budou provázet celým příběhem (ty vám ještě dlouho budou znít v hlavě!), a také namluvil hlas hlavního hrdiny Viva. A ačkoli se hlavní postavy často dostanou do pěkně nebezpečných situací, Vivo je komedie plná emocí, při které se pobaví celá rodina.

Už jste našli svého favorita, ale ještě nemáte Netflix? Nebojte se žádného složitého zařizování a pořiďte si ho ke své Vodafone TV. Za Netflix i Vodafone TV tak budete platit najednou ve svém Vyúčtování.

Foto a video: Netflix

Nové seriály na HBO GO: svět hudby, surfingu i počátky #MeToo

Milovníci minisérií, tohle je něco pro vás! HBO se postaralo o skutečné hody. V HBO GO videotéce teď najdete řadu nových krátkých seriálů s různými tematikami, ačkoli novým minisériím vévodí především dokumenty. Je mezi nimi váš nový oblíbený seriál?

Vyberte si TV tarif

TV Klasik

Oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

80 Kč měsíčně

 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

232 Kč měsíčně

 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

531 Kč měsíčně

 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

TV Klasik

Vaše oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

229 Kč měsíčně

Koupit

 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

429 Kč měsíčně

Koupit

 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

829 Kč měsíčně

Koupit

 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

Ke správnému fungování služby Vodafone TV je nutný set-top box. Cena jeho pronájmu činí 70 Kč měsíčně, prémiového 120 Kč měsíčně. Tuto částku je třeba přičíst k ceně TV tarifu.

Televize plná vychytávek

Jak rychlý internet potřebuji pro Vodafone TV?

Jak získat zvýhodněnou cenu Vodafone TV?

Jaká je cena za set-top box?

Jak Vodafone TV zapojím a potřebuji set-top box?

Kde najdu další podrobné informace?

Jaké jsou možnosti členství pro Netflix?

Už jen jeden krok

Odešlete nám svůj výběr a nechte na sebe kontakt. Zavoláme vám a objednávku společně dokončíme.

Zítra se ozvemeKliknutím na „Objednat“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí