Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Vodafone TV

Bavte se a učte se s naší digitální televizí.

17. září 2021

Které nejlepší seriály roku najdete ve Vodafone TV?

Tento víkend se dozvíme, které seriály promění svou nominaci v prestižní ocenění Emmy pro nejlepší pořady uplynulého roku. A mnoho z nich si můžete pustit i prostřednictvím Vodafone TV.

Nominace 73. cen Emmy pro nejlepší seriály roku ovládly pořady online streamovacích platforem. Z dílny HBO a HBO Max si celkem 41 seriálů vysloužilo neuvěřitelných 130 nominací v různých kategoriích. Pozadu nezůstal ani Netflix se 129 nominacemi pro svých 29 seriálů. Překvapením roku se nicméně stal seriál Ted Lasso, který vytvořil nový rekord. Jako nováček si tato komedie z Apple TV+ vysloužila celkem 20 nominací. Předčila tak rekord seriálu Glee, který jich v roce 2010 se svou první sérií získal 19.

Ceny Emmy se udílejí vždy dva víkendy po sobě. Již minulý víkend se rozdaly tzv "kreativní kategorie", tedy například oceněnění za nejlepší kostýmy, hudbu či obsazení. Tento víkend uvidíme vyhlášení hlavních kategorií, tedy ceny pro nejlepší seriály, herce a tvůrce. V jednotlivých kategoriích se utká mnoho silných titulů a už teď je jisté, že vyhlašování cen v Los Angeles bude napínavé. Mrkněte se, jaké další seriály zazářily mezi letošními nominacemi a kde si je můžete pustit:

Příběh služebnice (The Handmaid's Tale)

Příběh služebnice, dramatický příběh z neradostné budoucnosti, kdy bohaté rodiny využívají zotročené služby na rození dětí, není na cenách Emmy poprvé. Z minulých let si odnesl už celkem 15 cen a letos ukořistil celkem 21 nominací. Elisabeth Moss za svou roli Offred získala Emmy v roce 2017, o rok později zůstalo pouze u nominace. A uvidíme, zda jí to vyjde tentokrát. Vedle Elisabeth touží získat Emmy také Yvonne Strahovski nebo O-T Fagbenie a seriál bojuje i nejcennější sošku - za nejlepší drama. Tento jedinečný seriál najdete na obrazovkách HBO GO, kde běží již jeho 4. série.

Koruna (The Crown)

Také Koruna, dramatický seriál o životě britské královny Alžběty II, nezklamal ani letos. Od své první série si tento seriál odnesl už 10 cen Emmy, letos má možnost svojí sbírku zdvojnásobit. Seriál se chlubí především silným hereckým obsazením prakticky v každé roli a je jedno jestli je to hlavní herečka (Olivia Colman – Alžběta II vs Emma Corrin – princezna Diana), hlavní herec (Josh O’Connor – prince Charles), vedlejší herečka (Gillian Anderson – Margaret Thatcher, Helena Bonham Carter – princezna Margaret, Emerald Fennel- Camilla Bowles) nebo vedlejší herec (Tobias Menzies – princ Filip). Koruna bojuje samozřejmě i o nejlepší drama či nejlepší režii. Dosavadní čtyři série si můžete pustit na Netflixu.

Banda (The Boys)

The Boys bezesporu patří k nejlepším seriálům na Amazonu Prime, ostatně kde jinde můžete vidět naprosto zkažené superhrdiny, které se snaží držet v pozoru ještě prohnilejší banda antihrdinů. Venku jsou už dvě série po osmi dílech, obě jsou k dispozici s českým dabingem nebo v původním znění s českými titulky. The Boys mají v závěrečném udílení dvě želízka v ohni - za nejlepší drama a nejlepší scénář. Na Amazon Prime si můžete také na jeden zátah dopřát také minisérii Podzemní železnice (The Underground Railroad) o nezvyklém útěku z otroctví, která má také dvě nominace. 

Bridgertonovi (Bridgerton)

Americký televizní historický a dramatický seriál, inspirovaný romány Julie Quinn, si našel své fanoušky velmi brzy. Bridgertonovi už vidělo desítky milionů diváků a i měsíc po své premiéře na Netflixu se držel mezi nejsledovanějšími seriály. Za svou první sérii o 8 dílech nyní získal celkem 3 nominace v hlavních kategoriích – za nejlepší režii, seriál a herce v hlavní roli (Regé-Jean Page). Kdo ještě Bridgertonovi neviděl, může si je dopřát na Netflixu. 

Kominského metoda (The Kominsky Method)

Ani seriál The Kominsky Method, který vtipným způsobem popisuje trable stárnoucích herců v Hollywoodu, se na cenách Emmy neobjevuje poprvé, dosud však žádnou ze svých nominací neproměnil. Letos má však dobře nakročeno s celkem 3 nominacemi v hlavních kategoriích. Kromě ceny pro nejlepší komedii můžete fandit také hercům Michaelovi Douglasovi a Paulu Reiserovi. Pro Michaela Douglase by to bylo hezké završení jeho nejlepší role po dlouhé době, protože celý seriál The Kominsky Method se třetí řadou letos s diváky rozloučil. Všechny můžete vidět na Netflixu. 


Na Emmy budou bojovat o vítězství také další seriály, které můžete vidět prostřednictvím Vodafone TV – například Emily v Paříži, Dámský gambit (Netflix), Letuška, Mare z Easttownu a Lovecraft Country (HBO). Přenos z udílení Emmy můžete sledovat na televizní stanici AMC v noci z neděle na pondělí 20. září, od 1. hodiny v noci startuje přehlídka, udílení začíná ve 2. hodiny ráno a potrvá zhruba do 5. hodiny. Komu se nechce vstávat, může využít funkci zpětného zhlédnutí a přenos si pustit kdykoliv do sedmi dnů od vysílání ze záznamu a nebo si dopřát v pondělí večer od 22:00 hodinové shrnutí.

HBO a HBO GO máte k dispozici v ceně s Vodafone TV s balíčkem Komplet a nebo dokoupením balíčku HBO. Služba Netflix je k dispozici všem za předplatné od 199 Kč měsíčně, pokud za něj nechcete platit svojí kartou, nabízíme vám možnost spojit si to s Vodafone Vyúčtováním. Služba Amazon Prime stojí pro všechny 79 Kč měsíčně a platí se vždy samostatně, aplikace podobně jako Netflix je k dispozici přímo ve Vodafone TV set-top-boxu a umožní vám tak sledovat televizní vysílání, videotéku a tyto služby z jednoho místa.

Sledujte filmy o událostech 11. září na Vodafone TV

Letos si budeme připomínat již 20. smutné výročí událostí z roku 2001. Připomeňte si okolnosti a následky teroristických útoků s výběrem filmů o 11. září.

Vyberte si TV tarif

TV Klasik

Oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

80 Kč měsíčně

 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

232 Kč měsíčně

 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

531 Kč měsíčně

 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

TV Klasik

Vaše oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

229 Kč měsíčně

Koupit

 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

429 Kč měsíčně

Koupit

 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

829 Kč měsíčně

Koupit

 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

Ke správnému fungování služby Vodafone TV je nutný set-top box. Cena jeho pronájmu činí 70 Kč měsíčně, prémiového 120 Kč měsíčně. Tuto částku je třeba přičíst k ceně TV tarifu.

Televize plná vychytávek

Jak rychlý internet potřebuji pro Vodafone TV?

Jak získat zvýhodněnou cenu Vodafone TV?

Jaká je cena za set-top box?

Jak Vodafone TV zapojím a potřebuji set-top box?

Kde najdu další podrobné informace?

Jaké jsou možnosti členství pro Netflix?

Už jen jeden krok

Odešlete nám svůj výběr a nechte na sebe kontakt. Zavoláme vám a objednávku společně dokončíme.

Zítra se ozvemeKliknutím na „Objednat“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí