Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Vodafone TV

Bavte se a učte se s naší digitální televizí.

18. června 2021

Filmové série, které zhltnete za víkend

Víkend za dveřmi a vy nevíte, co si počít s volným časem? To je ideální příležitost na pořádný filmový maraton! Objednejte pizzu, uvelebte se na gauči a vyberte si některou z úspěšných filmových sérií, které vám budou o víkendu dělat společnost.

Fakjů pane učiteli

Fakjů pane učiteli je bláznivá německá komedie, která se dočkala celkem 3 dílů. Na jejím začátku stojí osudová shoda náhod. Když si jde Zeki Müller po propuštění z vězení vyzvednout svůj ukrytý lup, zjistí, že nad zakopaným „pokladem“ mezitím vyrostla budova místního gymnázia. Plán je jasný: aby se mohl nepozorovaně prokopat ke svým penězům, nastoupí na volné místo školníka.

Nedorozuměním se Zeki místo školníka stane suplujícím učitelem na nejhorší škole široko daleko, takže se ve filmech můžete těšit na řadu ztřeštěností a vyučování, které rozhodně neodpovídá běžným praktikám.

První film vyšel v roce 2013 a v Německu na něj zašlo do kina přes 7 milionů diváků. Překonal tak i tehdejšího Hobita (Šmakova dračí poušť), na kterého přišlo pouze 1,5 milionu diváků. Natáčení prvního i druhého dílu Fakjů pane učiteli přitom filmaři sfoukli za pouhých 40 dnů!

Všechny 3 díly Fakjů pane učiteli vám zajistí téměř 6 hodin plných zábavy.

Fantomas

Nepolapitelný a tajemný zloduch, který má styl. Přesně tak známe Fantomase z televizních obrazovek s nezapomenutelným Jeanem Maraisem a Louisem de Funèsem. Málokdo tuší, právě neshody těchto herců zamezily dalšímu pokračovaní a filmy se nakonec natočily pouze tři. Na plátně byste to ale nepoznali. Spojení oblíbené detektivky a humoru se ukázalo být tahem na branku a ačkoli filmy vyšly v šedesátých letech, diváky baví dodnes.

Fantomas započal svou kariéru v knižních románech, které začaly vycházet v Paříži v roce 1911. Byly tak populární, že jich nakonec vyšlo více než čtyřicet. Od filmového Fantomase se ten knižní ale značně lišil: místo masky měl obyčejnou škrabošku, nemilosrdně vraždil i ženy a děti (včetně svých vlastních) a rozhodně to nebyl elegantní gentleman.

Věděli jste, že: Masku Fantomase si Marais navrhl sám, byla ale nesmírně nepohodlná. Přesto v ní musel během natáčení vydržet až 6 hodin denně.

Všechny tři díly Fantomase překoukáte za 5 hodin.

Scary Movie

Scary Movie, kterou možná znáte v čeště jako Děsnej biják, si bere na paškál řadu filmů (jedná se především hororové klasiky), které směle paroduje. Mezi lety 2000-2013 se jich natočilo celkem pět a byly tak populární, že jejich celosvětové tržby přesáhly neuvěřitelných 896 milionů dolarů.

Věděli jste, že: Hlavní postavy Cindy (Anna Farisová) a Brenda (Regina Hallová) provázejí čtyři z pěti filmů. Pro Annu se při natáčení první Scary Movie jednalo o jeden z jejích prvních hereckých počinů a o hraní toho moc nevěděla. Když na place poprvé zaznělo „akce!“, Anna netušila, co má dělat, dokud jí kolegové nenapověděli.

Scary Movie maraton všech pěti filmů vám vystačí téměř na 7 hodin.

96 hodin

96 hodin je kriminální drama, kterému vévodí Liam Neeson jako Bryan Mills, bývalý agent americké tajné služby. Bryan nemá nikdy klid a přes svou vůli se musí neustále vracet do akce. Nejprve mu unesou dceru, pak mu jde o celou rodinu a nakonec na něj ušijí vraždu, takže se pravého vraha vydává hledat sám, zatímco má v patách policejní majáky.

První film vyšel v roce 2008 nejprve ve Francii a v Jižní Koreji. Nahrávka se ale dostala na internet a Liam Neeson byl přesvědčený, že na něj proto do kina lidé nepůjdou. Nakonec ale zaznamenal obrovský úspěch a celá série si vydělala dohromady 929 milionů dolarů.

Chcete všechny díly skouknout najednou? Pro filmové fanoušky brnkačka. Filmová trilogie vám vystačí na téměř 5 hodin akční podívané.

Složka 64 a další případy z oddělení Q

Kriminální série o kodaňském oddělení Q vychází z knih Adlera-Olsena. Na oddělení Q tamní komisař Mørck se svými dvěma zaměstnanci otevírá nedořešené a odložené případy a odkrývá dávno zaprášené stopy zločinu. Ve filmech na vás čeká mrazivá severská nálada, drsné detaily i působivé scény plné rvaček, plamenů, výstřelů a překvapivých spiknutí, při kterých se vám bude tajit dech.

Knih je zatím venku celkem osm, filmy jsou 4, přičemž největší úspěch sklízí zatím poslední (čtvrtý) dílí: Složka 64. Podlehli jste událostem z oddělení Q? Pak se těšte. Na rok 2021 je totiž naplánované vydání pátého dílu s názvem Marcus.

Žena v kleci, Zabijáci, Vzkaz v láhvi a Složka 64 vás udrží v napětí téměř 7,5 hodiny.

 

Už vás svrbí prsty na ovladači? Všechny filmové série najdete ve Vodafone Videotéce. Zákazníci s tarifem Komfort a Komplet ji mají zdarma, k tarifu Klasik ji snadno dokoupíte za předplatné 99 Kč měsíčně.

Zaklínač a další hity od Netflixu, které nás brzy čekají

Netflix pořádal minulý týden virtuální propagační akci Geeked Week, kde představil svoje filmové a seriálové novinky pro nadcházející měsíce. Podívejte se, co vás na Netflixu, který nabízí i Vodafone TV, brzy čeká.

Vyberte si TV tarif

TV Klasik

Oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

150 Kč měsíčně

 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

302 Kč měsíčně

 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

601 Kč měsíčně

 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

TV Klasik

Vaše oblíbené české programy doplněné o praktické video funkce.

299 Kč měsíčně

Koupit

 • 40+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání

TV Komfort

Pestrá kolekce programů různých žánrů, z toho více než polovina v HD kvalitě.

499 Kč měsíčně

Koupit

 • 70+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
Doporučujeme

TV Komplet

Nabídka všech programů, včetně prémiových, za skvělou cenu.

899 Kč měsíčně

Koupit

 • 100+ programů v HD kvalitě
 • Zpětné přehrávání
 • Videotéka v ceně
 • HBO a HBO GO v ceně

V ceně je již započítáno 70 Kč za pronájem set-top boxu. V případě nákupu prémiového set-top-boxu příplatek 50 Kč.

Televize plná vychytávek

Jak rychlý internet potřebuji pro Vodafone TV?

Jak získat zvýhodněnou cenu Vodafone TV?

Jaká je cena za set-top box?

Jak Vodafone TV zapojím a potřebuji set-top box?

Kde najdu další podrobné informace?

Jaké jsou možnosti členství pro Netflix?

Už jen jeden krok

Odešlete nám svůj výběr a nechte na sebe kontakt. Zavoláme vám a objednávku společně dokončíme.

Zítra se ozvemeKliknutím na „Objednat“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí