Vodafone logo pro tisk
nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Bezdrátová nabíječka 3in1 FAST MAGNET 15W+3W+3W

Už žádné zamotané kabely – jen jednoduché a efektivní nabíjení ve stylu!

Aktuální cena: 977 Kč

Koupit příslušenství

K vyzvednutí v 63 prodejnách nebo k odeslání

Dostupné v 63 prodejnách

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

wgbzn3in1w20602

Nabídněte svému iPhonu, AirPods a Apple Watch zasloužený odpočinek na této moderní nabíjecí stanici s působivou hliníkovou konstrukcí.

Funkce a výhody
Bezdrátová nabíječka WG umožňuje nabíjet váš iPhone, AirPods a Apple Watch současně, takže už nebudete muset hledat volnou zásuvku. Tato bezdrátová nabíječka dokáže nabíjet také telefony Android, které podporují bezdrátové nabíjení.

Inteligentní výkon
Nabízí různé výstupní možnosti pro iPhone (5W/7.5W), Android (5W/7.5W/10W/15W), Apple Watch (3W max) a AirPods (3W max), zajišťující efektivní a bezpečné nabíjení pro každé zařízení.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

  • Rozměry: 108x68x117 mm
  • Hmotnost: 150 g
  • Nabíjení: kabel Type-C


Obsah balení:

  • bezdrátová nabíječka
  • nabíjecí kabel Type-C – Type-C

Podobné příslušenství

Často kladené otázky

Platí doprava zdarma i na příslušenství?

Pokud je součástí objednávky alespoň jedna SIM karta, telefon, tablet nebo modem, je doprava zdarma. Zároveň když si objednáte samotné příslušenství v hodnotě 1000 Kč nebo více, doprava bude rovněž zdarma. V ostatních případech za doručení zaplatíte 80 Kč. Zboží vám dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (SIM karty, telefony na splátky) lze využít i dopravu kurýrem.

Kdy je doručení zdarma?

Dopravu u nás máte vždy zdarma. Zboží vám dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (SIM karty, telefony na splátky) lze využít i dopravu kurýrní službou Muff.

Mohu si objednávku vyzvednout v prodejně?

Příslušenství si také můžete zdarma vyzvednout v prodejně, kde je právě skladem. Stačí si vybranou pobočku zvolit při objednávce v eShopu. Kompletní informace o vyzvednutí a dopravě najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.