Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Připojení ze zahraničí

Cestujete a potřebujete mít internet stále při ruce? Připojte se k internetu na den nebo klidně na celý měsíc. Připojení ze zahraničí využijete nejlépe ve chvíli, kdy volání ani SMS nepoužíváte.

Datové tarify pro vaše zahraniční cesty..

300 MB dat k vašim službám.

Denní a měsíční balíčky, které vám sednou.

Nastavit v Můj Vodafone

Připojení na den

Jedete na krátkodobou cestu do zemí za hranicemi Evropy a budete potřebovat přístup k internetu? Připojení na den vám nejlépe poslouží, pokud si denně potřebujete vyřídit několik e-mailů, prohlédnout si pár webových stránek nebo si vyhledat dopravní spoj. Cena připojení se liší v závislosti na tom, v jaké zemi se budete pohybovat.

Připojení na stálo

Chystáte se na exotickou dovolenou a budete během ní pravidelně využívat internet? S Připojením na stálo se můžete připojit třeba z Austrálie a měsíční datový balíček pokryje celou vaši cestu. Cena dat záleží na tom, v jaké zemi se budete pohybovat.

Připojení na den

Ideální datový tarif pro ty, kteří na svých cestách potřebují připojení k internetu jen nárazově. Pokud si denně vystačíte s 5 MB dat, zaplatíte 6,90 až 99 Kč podle roamingové zóny. V případě, že potřebujete internetu víc, můžete se spolehnout na datový objem 50 MB. Za každý MB po překročení limitu pak zaplatíte 1,66 Kč nebo 30 Kč v závislosti na destinaci. Když máte aktivní službu Připojení na den a vyrazíte do zóny 1, neuplatní se účtování jako doma, ale za data zaplatíte podle ceníku Připojení na den. 

 Objem dat celkemSpotřeba datCena 24 hod. balíčkuCena za MB při
překročení limitu
Balíček pro zónu 1 50 MB Do 5 MB 6,90 Kč 1,66 Kč
5 až 50 MB 69 Kč
Balíček pro zónu 1+2 50 MB Do 5 MB 89 Kč 30 Kč
5 až 50 MB 339 Kč
Balíček pro zónu 1+2+3 50 MB Do 5 MB 99 Kč 30 Kč
5 až 50 MB 369 Kč

Balíček pro zónu 1

Objem dat celkem 50 MB
Spotřeba dat do 5 MB 5 až 50 MB
Cena 24 hod. balíčku 6,90 Kč 69 Kč
Cena za MB přes limit 1,66 Kč

Balíček pro zónu 1+2

Objem dat celkem 50 MB
Spotřeba dat do 5 MB 5 až 50 MB
Cena 24 hod. balíčku 89 Kč 339 Kč
Cena za MB přes limit 30 Kč

Balíček pro zónu 1+2+3

Objem dat celkem 50 MB
Spotřeba dat do 5 MB 5 až 50 MB
Cena 24 hod. balíčku 99 Kč 369 Kč
Cena za MB přes limit 30 Kč

Uvedené ceny jsou včetně DPH. Tarif platí 24 hodin od prvního připojení. V případě vyčerpání datového limitu je možné ho obnovit opětovnou aktivací tarifu za denní poplatek v plné výši. Přehled zemí pro jednotlivé zóny naleznete níže

Nastavit v Můj Vodafone

Připojení na stálo

Užijte si mobilní internet všude ve světě. Pokud datový limit vyčerpáte, stačí si balíček zrušit a následně znovu aktivovat a opět získáte data za nový měsíční poplatek. V zahraničí nečerpáte data ze svého domácího objemu, ale využíváte roamingová data za ceny podle toho, ve které se nacházíte zóně. V případě, že máte aktivní službu a vyrazíte do zóny 1, neuplatní se účtování jako doma, ale za data zaplatíte podle ceníku níže. 

Odchozí hovorObjem dat (limit)Cena tarifu za měsícCena za MB při překročení limitu
Tarif pro zónu 1 300 MB 369 Kč 1,66 Kč
Tarif pro zónu 1+2+3 150 MB 1 369 Kč 30 Kč

Tarif pro zónu 1

Objem dat (limit) 300 MB
Cena tarifu za měsíc 369 Kč
Cena za MB při překročení limitu 1,66 Kč

Tarif pro zónu 1+2+3

Objem dat (limit) 150 MB
Cena tarifu za měsíc 1369 Kč
Cena za MB při překročení limitu 30 Kč

Uvedené ceny jsou včetně DPH. Datové tarify Připojení ze zahraničí nelze kombinovat s tarifem Business Platinum. V případě vyčerpání datového limitu je možné ho obnovit opětovnou aktivací tarifu za denní poplatek v plné výši. Přehled zemí pro jednotlivé zóny naleznete níže

Nastavit v Můj Vodafone

Rozdělení zemí podle zón

Ceny jsou stejné pro všechny země a operátory v dané zóně. Země v zónách jsou stejné pro všechny roamingové tarify, které nabízíme.

Zóna 1 - Evropské země

Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Francouzská Guyana, Gibraltar, Guadeloupe, Guernsey, Irsko, Island, Itálie, Jersey, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Manský ostrov, Martinik, Mayotte, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Reunion, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Svatý Bartoloměj, Svatý Martin, Švédsko, Vatikán, Velká Británie

Zóna 2 - Severní Amerika, východní Asie, ostrovy a kousek Evropy

Albánie, Americká Samoa, Americké Panenské ostrovy, Andorra, Anguilla, Antigua a Barbuda, Aruba, Austrálie, Bahamy, Barbados, Bělorusko, Bermudské ostrovy, Bonaire, Bosna a Hercegovina, Britské Panenské ostrovy, Černá Hora, Čína, Curacao, Dominika, Dominikánská republika, Egypt, Faerské ostrovy, Grenada, Grónsko, Guam, Haiti, Indie, Izrael, Jamajka, Japonsko, Jihoafrická republika, Jižní Korea, Kajmanské ostrovy, Kanada, Kosovo, Maroko, Mexiko, Moldávie, Montserrat, Nizozemské Antily, Nový Zéland, Palestina, Portoriko, Samoa, Severní Makedonie, Singapur, Srbsko, Svatá Lucie, Svatý Kryštof a Nevis, Svatý Vincenc a Grenadiny, Švýcarsko, Trinidad a Tobago, Tunisko, Turecko, Turks&Caicos, Ukrajina, USA, Vietnam, Západní Samoa

Zóna 3 - Afrika, Jižní Amerika, západní Asie

, Afghánistán, Alžírsko, Angola, Argentina, Arménie, Azerbajdžán, Bahrajn, Bangladéš, Belize, Benin, Bhútán, Bolívie, Botswana, Brazílie, Brunei, Burkina Faso, Burundi, Čad, Chile, Cookovy ostrovy, Demokratická republika Kongo, Džibutsko, Ekvádor, Etiopie, Falklandy, Fidži, Filipíny, Francouzská Polynésie, Gabon, Gambie, Ghana, Gruzie, Guatemala, Guinea, Guinea-Bissau, Guyana, Honduras, Hongkong, Indonésie, Irák, Irán, Jemen, Jordánsko, Kambodža, Kamerun, Kapverdy, Katar, Kazachstán, Keňa, Kiribati, Kolumbie, Kostarika, Kuba, Kuvajt, Kyrgyzstán, Laos, Lesotho, Libanon, Libérie, Libye, Macao, Madagaskar, Malajsie, Malawi, Maledivy, Mali, Malta Maritime Services, Mauricius, Mauritánie, Mongolsko, Mozambik, Myanmar, Namibie, Nepál, Niger, Nigérie, Nikaragua, Norfolk (ostrov), Nová Kaledonie, Omán, Pákistán, Panama, Papua-Nová Guinea, Paraguay, Peru, Pobřeží slonoviny, Republika Kongo, Rusko, Rwanda, Šalamounovy ostrovy, Salvador, Saúdská Arábie, Senegal, Seychely, Sierra Leone, Somálsko, Spojené arabské emiráty, Srí Lanka, Středoafrická republika, Surinam, Svatý Tomáš a Princův ostrov, Svazijsko, Tádžikistán, Tanzánie, Tchaj-wan, Thajsko, Togo, Tonga, Uganda, Uruguay, Uzbekistán, Vanuatu, Venezuela, Volání v letadlech, Východní Timor, Zambie, Zimbabwe

Zařazení zemí do jednotlivých Zón je v mapě pouze orientační a nemusí přesně odpovídat.
Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Potřebujete ze zahraničí nejen datovat, ale i volat a posílat SMS?

Roamingem na den můžete volat a posílat SMS ze zahraničí neomezeně. Za denní poplatek můžete ve vybraných destinacích čerpat minuty, SMS a data ze svého domácího tarifu. Tam, kde to není možné, využijete World roaming.

Často kladené otázky

Kolik stojí volání, SMS a MMS ze zahraničí tzv. roaming?

V zóně 1 (EU, Norsko, Island a Lichtenštejnsko) za volání, SMS i MMS zaplatíte stejně jako doma, využíváte tam totiž svůj domácí tarif. Ve zbytku světa ceny závisí na zvolené roamingové službě a destinaci, kde se nacházíte. Přesně vám to spočítá naše roamingová kalkulačka.

Více informací

Jaký roamingový tarif si vybrat?

Pro volání a SMS ze zahraničí si vyberte některý z našich roamingových tarifů. S rozhodnutím, který tarif je pro vás ten nejlepší, vám pomůže Roamingová kalkulačka.

Více informací

Jak si aktivuji roaming a co zkontrolovat před cestou?

Výchozím roamingovým tarifem je World Roaming, u tarifu Red Naplno 20 GB je to Roaming na den.

Potřebujete-li změnit nastavení roamingu ze zahraničí, využijte k tomu naši aplikaci nebo samoobsluhu Můj Vodafone na muj.vodafone.cz. Je to hned, zdarma a úspěšné dokončení vám potvrdíme textovkou.

Více informací

Jak na připojení k internetu v zahraničí (datový roaming)?

Pro využití internetu v zahraničí je nutné mít aktivní roaming a tarif pro připojení ze zahraničí. Pokud máte aktivní jeden z domácích datových tarifů, bude vám internet fungovat i v zahraničí. Jestli máte World Roaming a nemáte žádný speciální balíček pro zahraničí, máte automaticky aktivní i datový tarif Připojení v zahraničí, se kterým platíte za každý využitý kilobajt.

Více informací