Vodafone

Připojení ze zahraničí

Cestujete a potřebujete mít internet stále při ruce? Připojte se k internetu na den nebo klidně na celý měsíc. Připojení ze zahraničí využijete nejlépe ve chvíli, kdy volání ani SMS nepoužíváte.

Datové tarify pro krátké i delší cesty po zahraničí.

300MB datový objem k vašim službám.

Denní a měsíční balíčky, které vám sednou.

Nastavit v Můj Vodafone

Potřebujete ze zahraničí datovat, volat a posílat SMS?

Roamingem na den můžete volat a posílat SMS ze zahraničí neomezeně. Pokud vyrážíte rovnou na dovolenou po Evropě, bude se vám hodit balíček Roaming na 7 dní.

Zákazníci s předplacenou kartou pak mohou využít Roaming ke kartě na den. Za 19 Kč denně získáte volné minuty, SMS i data.

Jak funguje připojení na den

Jedete na krátkodobou cestu do zemí za hranicemi Evropy a budete potřebovat přístup k internetu? Připojení na den vám nejlépe poslouží, pokud si denně potřebujete vyřídit několik e-mailů, prohlédnout si pár webových stránek nebo si vyhledat dopravní spoj. Cena připojení se liší v závislosti na tom, v jaké zemi se budete pohybovat.

Jak funguje připojení na stálo

Chystáte se na exotickou dovolenou a budete během ní využívat internet? S Připojením na stálo se můžete připojit třeba z Austrálie a měsíční datový balíček pokryje celou vaši cestu. Cena dat záleží na tom, v jaké zemi se budete pohybovat.

Připojení na den

Ideální datový tarif pro ty, kteří na svých cestách potřebují připojení k internetu jen nárazově. Pokud si denně vystačíte s 5 MB dat, zaplatíte pouze 6,90 až 99 Kč podle roamingové zóny. Pokud potřebujete internetu víc, můžete se spolehnout na datový objem 50 MB. Za každý MB po překročení limitu zaplatíte 1,66 Kč nebo 30 Kč v závislosti na roamingové zóně.

 Objem dat celkemSpotřeba datCena 24 hod. balíčkuCena za MB při
překročení limitu
Balíček pro zónu 1 50 MB Do 5 MB 6,90 Kč 1,66 Kč
5 až 50 MB 69 Kč
Balíček pro zónu 1+2 50 MB Do 5 MB 89 Kč 30 Kč
5 až 50 MB 339 Kč
Balíček pro zónu 1+2+3 50 MB Do 5 MB 99 Kč 30 Kč
5 až 50 MB 369 Kč

Balíček pro zónu 1

Objem dat celkem 50 MB
Spotřeba dat do 5 MB 5 až 50 MB
Cena 24 hod. balíčku 6,90 Kč 69 Kč
Cena za MB přes limit 1,66 Kč

Balíček pro zónu 1+2

Objem dat celkem 50 MB
Spotřeba dat do 5 MB 5 až 50 MB
Cena 24 hod. balíčku 89 Kč 339 Kč
Cena za MB přes limit 30 Kč

Balíček pro zónu 1+2+3

Objem dat celkem 50 MB
Spotřeba dat do 5 MB 5 až 50 MB
Cena 24 hod. balíčku 99 Kč 369 Kč
Cena za MB přes limit 30 Kč

Uvedené ceny jsou včetně DPH. Datové tarify Připojení ze zahraničí nelze kombinovat s tarifem Business Platinum. Tarif platí 24 hodin od prvního připojení. V případě vyčerpání datového limitu je možné ho obnovit opětovnou aktivací tarifu za denní poplatek v plné výši. Přehled zemí pro jednotlivé zóny naleznete níže

Nastavit v Můj Vodafone

Připojení na stálo

Ideální datový tarif pro letní a zimní dovolenou či služební cestu. Užijte si mobilní internet všude ve světě.

Odchozí hovorObjem dat (limit)Cena tarifu za měsícCena za MB při překročení limitu
Tarif pro zónu 1 300 MB 369 Kč 1,66 Kč
Tarif pro zónu 1+2+3 150 MB 1 369 Kč 30 Kč

Tarif pro zónu 1

Objem dat (limit) 300 MB
Cena tarifu za měsíc 369 Kč
Cena za MB při překročení limitu 1,66 Kč

Tarif pro zónu 1+2+3

Objem dat (limit) 150 MB
Cena tarifu za měsíc 1369 Kč
Cena za MB při překročení limitu 30 Kč

Uvedené ceny jsou včetně DPH. Datové tarify Připojení ze zahraničí nelze kombinovat s tarifem Business Platinum. V případě vyčerpání datového limitu je možné ho obnovit opětovnou aktivací tarifu za denní poplatek v plné výši. Přehled zemí pro jednotlivé zóny naleznete níže

Nastavit v Můj Vodafone

Rozdělení zemí podle zón

Ceny jsou stejné pro všechny země a operátory v dané zóně. Země v zónách jsou stejné pro všechny roamingové tarify, které nabízíme.

Zóna 1 - země Evropské unie

Andorra, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Francouzská Guayana, Gibraltar, Guadeloupe, Guernsey, Irsko, Island, Itálie, Jersey, Kosovo, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Manský ostrov, Martinik, Mayotte, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Reunion, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Svatý Bartoloměj, Svatý Martin, Švédsko, Švýcarsko, Vatikán, Velká Británie

Zóna 2 - Severní Amerika, východní Asie, ostrovy

Albánie, Americké Panenské ostrovy, Anguilla, Antigua a Barbuda, Aruba, Austrálie, Bahamas, Barbados, Bělorusko, Bermudské ostrovy, Bonaire, Bosna a Hercegovina, Britské Panenské ostrovy, Černá Hora, Čína, Curacao, Dominika, Dominikánská republika, Egypt, Faerské ostrovy, Grenada, Grónsko, Guam, Haiti, Indie, Izrael, Jamajka, Japonsko, Jihoafrická republika, Kajmanské ostrovy, Kanada, Korejská republika, Makedonie, Maroko, Mexiko, Moldávie, Montserrat, Nizozemské Antily, Nový Zéland, Palestina, Portoriko, Samoa, Singapur, Srbsko, Svatá Lucie, Svatý Kryštof a Nevis, Svatý Vincenc a Grenadiny, Trinidad a Tobago, Tunisko, Turecko, Turks&Caicos, Ukrajina, USA, Vietnam, Západní Samoa

Zóna 3 - Afrika, Jižní Amerika, západní Asie

Afghánistán, Alžírsko, Angola, Argentina, Arménie, Azerbajdžán, Bahrajn, Bangladéš, Belize, Benin, Bhutan, Bolívie, Botswana, Brazílie, Brunei, Burkina Faso, Burundi, Čad, Chile, Cookovy ostrovy, Demokratická republika Kongo, Džibutsko, Ekvádor, Falklandy, Fidži, Filipíny, Francouzská Polynésie, Gabon, Gambie, Ghana, Gruzie, Guatemala, Guinea, Guinea-Bissau, Guyana, Honduras, Hongkong, Indonésie, Irák, Irán, Jemen, Jordánsko, Kambodža, Kamerun, Kapverdy, Katar, Kazachstán, Keňa, Kolumbie, Kostarika, Kuba, Kuvajt, Kyrgyzstán, Laos, Lesotho, Libanon, Libérie, Libye, Macao, Madagaskar, Malajsie, Malawi, Maledivy, Mali, Malta Maritime Services, Mauricius, Mauritánie, Mongolsko, Mozambik, Myanmar, Namibie, Nepál, Niger, Nigérie, Nikaragua, Norfolk (ostrov), Nová Kaledonie, Omán, Pákistán, Panama, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Pobřeží slonoviny, Republika Kongo, Rusko, Rwanda, Šalamounovy ostrovy, Salvador, Saúdská Arábie, Senegal, Seychely, Sierra Leone, Spojené arabské emiráty, Srí Lanka, Středoafrická republika, Surinam, Svatý Tomáš a Princův ostrov, Tádžikistán, Tanzánie, Tchaj-wan, Thajsko, Togo, Tonga, Turkmenistán, Uganda, Uruguay, Uzbekistán, Vanuatu, Venezuela, Východní Timor, Zambie, Zimbabwe

Zařazení zemí do jednotlivých Zón je v mapě pouze orientační a nemusí přesně odpovídat.
Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Často kladené otázky

Kolik stojí volání, SMS a MMS ze zahraničí (roaming)?

Za volání ze zahraničí zaplatíte podle svého roamingového tarifu. Roamingové sazby platíte vždy, když se nacházíte v zahraničí, v případě volání z ČR na zahraniční číslo se jedná o volání do zahraničí.

Více informací

Jaký roamingový tarif si vybrat?

Pro volání a SMS ze zahraničí si vyberte některý z našich roamingových tarifů. S rozhodnutím, který tarif je pro vás ten nejlepší, vám pomůže Roamingová kalkulačka.

Více informací

Jak si aktivuji roaming a co zkontrolovat před cestou?

Výchozím roamingovým tarifem je World Roaming, u tarifů Smart a Red LTE je to Roaming na den.

Potřebujete-li změnit nastavení roamingu ze zahraničí, využijte k tomu samoobsluhu Můj Vodafone na muj.vodafone.cz. Je to hned, zdarma a úspěšné dokončení vám potvrdíme textovkou.

Více informací

Jak na připojení k internetu v zahraničí (datový roaming)?

Pro využití internetu v zahraničí je nutné mít aktivní roaming a tarif pro připojení ze zahraničí. Pokud máte aktivní jeden z domácích datových tarifů, bude vám internet fungovat i v zahraničí. Jestli máte World Roaming a nemáte žádný speciální balíček pro zahraničí, máte automaticky aktivní i datový tarif Připojení v zahraničí, se kterým platíte za každý využitý kilobajt.

Více informací