Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Reproduktor Beosound A1 2nd Gen

Seznamte se s vylepšenou verzí pro vynikající zvuk v pohybu. Díky reproduktoru A1 bude mít každé vaše dobrodružství perfektní zvuk.

Aktuální cena: 7 477 Kč

Koupit příslušenství

Skladem k odeslání

wgba12gnba83842

Prodloužená doba přehrávání, plně vodotěsný, vestavěný hlasový asistent a hands-free volání. Seznamte se s vylepšenou verzí pro vynikající zvuk v pohybu. Díky reproduktoru A1 bude mít každé vaše dobrodružství perfektní zvuk. Výkonný přenosný Bluetooth reproduktor s délkou nepřetržitého přehrávání až 24 hodin na jediné dobití baterie. Zabudovaný mikrofon s 360° pokrytím usnadní telefonování vám i druhé straně.

Beosound A1 je dodáván s baterií s kapacitou 3000 mAh, která poskytuje až 18 hodin poslechu při normální hlasitosti 70 dB (4 hodiny v první generaci) a až 48 hodin při mírné hlasitosti 55 dB (24 hodin v první generaci). Navíc nový signalizační systém LED vás upozorní na téměř vybitou baterii a je rovněž možné se připojit k aplikaci Bang & Olufsen a přesně zobrazit aktuální stav baterie.

Díky vytříbenému a kompatibilnímu designu vás reproduktor Bang & Olufsen Beosound A1 2nd Gen. zaujme již na první pohled. Mimo jiné se středem pozornosti stane prostorový True 360° zvuk a s pomocí funkce Multipoint můžete reproduktor ovládat ze dvou zařízení, takže se můžete s přáteli střídat při pouštění vašich oblíbených hudebních titulů.

Užívejte si křišťálově čisté hovory díky třem interním mikrofonům. S reproduktorem Bang & Olufsen Beosound A1 2nd Gen. bude připadat člověku na druhé straně, že stojíte přímo naproti jemu, tak čisté budou telefonní hovory.

Vyberte si skladbu, prohlédněte si novinky bez pohnutí prstu. Reproduktor Bang & Olufsen Beosound A1 2nd Gen. plně podporuje Alexa Voice Assistant.


Technická specifikace:

  • Doba přehrávání až 18 hodin
  • Prostorový True 360° zvuk
  • Certifikace IPX7 - voděodolný, odolný proti prachu a písku
  • Podpora hlasového asistenta Alexa Voice Assistant
  • Kvalitní integrovaný mikrofon umožní vyřizování telefonních hovorů
  • Funkce Multipoint - možnost ovládání ze dvou zařízení
  • Bezdrátový přenos hudby pomocí technologie Bluetooth 5.1

Podobné příslušenství