Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Podmínky nabídky „Vodafone TV Komfort na 3 měsíce zdarma“ a „Videotéka zdarma pro zákazníky s Vodafone TV Klasik“

PRO KOHO JSME NABÍDKU PŘIPRAVILI

Nabídku „Vodafone TV Komfort na 3 měsíce zdarma“ (dále jen „Nabídka“) jsme připravili jak pro nové, tak pro stávající zákazníky Vodafonu, kteří splňují podmínky uvedené níže.

Nabídka není určena pro zákazníky Vodafone OneNet. Ti si ale určitě vyberou z jiných na míru šitých nabídek.

JAK NABÍDKA FUNGUJE A JAK JI ZÍSKAT

Zákazníci, kteří si u nás zakoupí televizor značky Sony KD-55X81JAEP nebo Sony KD-65X81JAEP a aktivují si službu Vodafone TV Komfort, získají na první 3 měsíce na službu Vodafone TV Komfort 100% slevu.

Tuto nabídku mohou využít i stávající zákazníci se službou TV Klasik, kteří si službu změní na TV Komfort. Nabídku nemohou stávající zákazníci využít v případě, že v posledních 6 měsících čerpali jinou promo akci k Vodafone TV.  Nabídku nemohou využít zákazníci s TV Komplet.

Vánoční nabídku je možné čerpat jak k samostatné Vodafone TV, tak při pořízení Vodafone TV v Kombinované nabídce.

Platnost slevy je vždy od data aktivace služby do konce aktuálního + 3 celá následující, po sobě jdoucí, zúčtovací období.

Sleva je poskytována výhradně na TV službu (TV Komfort) a nevztahuje se na částku za pronájem set-top boxu. Cena pronájmu set-top boxu je 70 Kč měsíčně nebo 120 Kč měsíčně u set-top boxu Premium.

Nabídka není určená pro zákazníky s rámcovou smlouvou o poskytování zvýhodněných podmínek.

V případě změny na jiný tarif (mimo dané promo) se sleva automaticky deaktivuje a zákazník hradí cenu dle aktuálního ceníku. Při zpětné aktivaci TV Komfort již sleva nebude poskytnuta.

Podmínky služby Vodafone TV najdete zde:

https://www.vodafone.cz/podminky/podminky-doplnkovych-sluzeb/podminky-sluzby-vodafone-tv/

KDE SI NABÍDKU POŘÍDÍTE?

Vedou k ní hned tři cesty. Zastavte se v naší prodejně, pokud to chcete probrat osobně, případně zavolejte na Vodafone zákaznickou linku nebo to jednoduše vyřešíte online v našem eShopu.

Videotéka zdarma pro zákazníky s Vodafone TV Klasik

PRO KOHO JSME NABÍDKU PŘIPRAVILI
Nabídka je určena pro všechny nové i stávající zákazníky Vodafone TV s TV tarifem Klasik. Videotéka zdarma bude k dispozici v termínu 7.11.2022 – 31.1.2023

JAK NABÍDKU ZÍSKAT

Dárek „Videotéka zdarma v Vodafone TV Klasik“ aktivujeme automaticky všem novým i stávajícím zákazníkům s Vodafone TV tarifem Klasik a tedy není potřeba žádný krok ze strany zákazníka. Deaktivace proběhne taktéž automaticky 31. 1. 2023.

Informace o videotéce najdete zde: https://www.vodafone.cz/televize/videoteka/
SPOLEČNÁ USTANOVENÍ

1. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb společnosti Vodafone, podmínky výše uvedených tarifů a služeb, platný ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách vodafone.cz.
2.   Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby) se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001.
3.   Vyhrazujeme si právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit tyto podmínky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 7. 11. 2022