Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky slevy na mobilní tarif pro zákazníky s pevným internetem

1. Kdo může nabídku využít

Nabídku mohou využít všichni stávající zákazníci, kteří mají od Vodafonu pevný internet a aktivují si nové mobilní telefonní číslo (popř. přenesou své mobilní telefonní číslo k Vodafonu či převedou mobilní telefonní číslo z předplacených služeb na úhradu služeb Vyúčtováním).

Stávající zákazník může nabídku využít pouze v případě, že u Vodafonu dosud nemá žádné mobilní telefonní číslo hrazené formou Vyúčtování.

Nabídku lze využít maximálně pro 5 nových mobilních telefonních čísel k jednomu pevnému internetu.

2. Aktivace a deaktivace nabídky

V případě deaktivace služby Pevný internet zákazník o slevu na mobilní tarif přichází a hradí cenu mobilního tarifu dle aktuálního ceníku, která je v době změny v aktuální nabídce.

Při využití této nabídky zákazník získává následující dodatečnou slevu z ceny Kombinované nabídky (zvýhodněná cena v případě kombinace mobilního tarifu a pevného internetu) na nový mobilní tarif:

  • slevu 10 % na tarif Neomezený nebo Business Neomezený
  • slevu 25 % na tarif Red Basic
  • slevu 100 % na Zvětšení datového balíčku o 2 GB v rámci tarifu Red Basic
  • slevu 17 % na tarif Red Standard + slevu 100 % na zvětšení datového balíčku o 5 GB (v rámci tarifu Red Standard)
  • slevu 14 % na tarif Neomezený Super
  • slevu 12 % na tarif Neomezený Business Super

3. Společná ustanovení

V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb společnosti Vodafone, podmínky služby Vodafone Pevný internet, podmínky příslušných mobilních tarifů, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone.

Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a. s. (a její síť, produkty a služby), se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001.

Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

V případě podezření na zneužití nabídky si Vodafone vyhrazuje právo neaktivovat službu na telefonním čísle či deaktivovat slevy. Na danou slevu nevzniká právní nárok.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 7. 3. 2023 a nahrazují podmínky ze dne 16. 5. 2022.