Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně

Podmínky předplacené karty „Data SIM for Visitors“

Tyto podmínky upravují podmínky společnosti Vodafone Czech Republic a.s., se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001 (dále jen „Operátor“), při poskytování datového tarifu „Připojení bez kabelu“ (dále jen „Podmínky“). Pokud je v těchto Podmínkách uveden název Vodafone, rozumí se tím mimo společnosti Vodafone Czech Republic a.s. i její síť, produkty a služby

Vymezení a obecný popis

Nabídka „Data SIM for Visitors“ je určena všem zákazníkům, kteří navštíví vybrané prodejny (seznam na www.vodafone.cz/visitors) a zakoupí si tuto SIM.

Karty jsou určeny pro datové připojení mobilu, tabletu i notebooku. Na výběr máte ze dvou typů karet.

  • Kartu Data SIM for Visitors 10 GB až s 10 GB dat s platností 30 dnů. nebo
  • Kartu Data SIM for Visitors 20 GB až s 20 GB dat s platností 30 dnů.

Zpoplatňování, kombinace a omezení služby

V české síti Vodafonu můžete volat po dobu 30 dnů zdarma a bez omezení. Při vytáčení čísla se vám ozve varovné hlášení o nedostatečném kreditu, které při volání do sítě Vodafonu můžete ignorovat. Varovné hlášení zní:

Je nám líto, váš kredit je příliš nízký. Dobijte si ho prosím. – Czech

Sorry, your account balance is too low, please top-up - English

Pro volání do ostatních sítí v ČR i do zahraničí si musíte dobít kredit. Způsoby dobití kreditu naleznete na www.vodafone.cz/visitors.

Služby na kartě Data SIM for Visitors nelze využít v roamingu. Využití služeb je omezeno pouze v síti Vodafone na území České republiky.

Pokud plánujete využívat SIM kartu déle než uvedených 30 dnů, je nutné telefonicky kontaktovat operátora (číslo 00420 776 975 324) nebo navštívit kteroukoli prodejnu Vodafonu, abychom vám nastavili správnou funkci služeb!

Pokud tak neučiníte, bude vám po vypršení platnosti služeb stržen kredit, který je potřeba k obnově balíčků, a balíčky se obnoví za standarní cenu dle aktualne platného ceniku.

Přehled aktivních balíčků je k dispozici v internetové samoobsluze na www.vodafone.cz

Společná ustanovení

V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací a podmínky služeb uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.

Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a. s. se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5,
IČ: 25788001, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze
sp. zn. B 6064 (a její síť, produkty a služby).

Vodafone si vyhrazuje právo kdykoli i bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky těchto tarifů, a to s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

Tyto podmínky jsou účinné od 25.7.2017 a nahrazují podmínky ze dne 15.6.2017.