Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky předplacené karty „Data SIM for Visitors“

Vymezení a obecný popis

Nabídka „Data SIM for Visitors“ je určena všem zákazníkům, kteří navštíví vybrané prodejny (seznam na vodafone.cz/visitors) a zakoupí si tuto SIM.

Karty jsou určeny pro datové připojení mobilních zařízení. Na výběr jsou 2 typy karet:

  • Karta Data SIM for Visitors 10 GB až s 10 GB dat a platností 30 dnů nebo
  • Karta Data SIM for Visitors 20 GB až s 20 GB dat a platností 30 dnů.

Zpoplatňování, kombinace a omezení služby

V síti Vodafone ČR můžete volat po dobu 30 dnů zdarma a bez omezení. Při vytáčení čísla se vám ozve varovné hlášení o nedostatečném kreditu, které při volání do sítě Vodafone ČR můžete ignorovat. Varovné hlášení zní: Je nám líto, váš kredit je příliš nízký. Dobijte si ho prosím. / Sorry, your account balance is too low, please top-up.

Pro volání do ostatních sítí v ČR i do zahraničí si musíte dobít kredit. Způsoby dobití kreditu naleznete na www.vodafone.cz/visitors.

Služby na kartě Data SIM for Visitors nelze využít v roamingu. Využití služeb je omezeno pouze v síti Vodafone na území České republiky.

Pokud plánujete využívat SIM kartu déle než uvedených 30 dnů, je nutné telefonicky kontaktovat operátora (číslo *77) nebo navštívit kteroukoli prodejnu Vodafonu, abychom vám nastavili správnou funkci služeb!

Pokud tak neučiníte, bude vám po vypršení platnosti služeb stržen kredit, který je potřeba k obnově balíčků, a balíčky se obnoví za standardní cenu dle aktuálně platného Ceníku.

Přehled aktivních balíčků je k dispozici v internetové samoobsluze muj.vodafone.cz.

Společná ustanovení

V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací a podmínky služeb uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách vodafone.cz.

Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a. s. se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, 
IČ: 25788001, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze 
sp. zn. B 6064 (a její síť, produkty a služby).

Vodafone si vyhrazuje právo kdykoli i bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky těchto tarifů, a to s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

Tyto podmínky jsou účinné od 25. 7. 2017 a nahrazují podmínky ze dne 15. 6. 2017.

Vytisknout