Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky „Zvýhodněná cena na zařízení k pevnému internetu přes LTE“

Na úvod, abychom si rozuměli, jen pár základních pojmů:

Minimální měsíční plnění je smluvní závazek mezi zákazníkem a Vodafonem, ve kterém se zákazník zavazuje plnit každý měsíc po dobu 2 let (24 Vyúčtování) určitou částku.

PRO KOHO JSME NABÍDKU PŘIPRAVILI

Nabídku „Sleva na zařízení 5000,- Kč “ (dále jen „Nabídka“) jsme připravili jak pro nové, tak pro stávající zákazníky Vodafonu, kteří splňují podmínky uvedené níže.

Zákazníci Vodafone OneNet si budou zařízení moci pořídit za cenu 1200,- Kč za subsidy či faktury, za splnění podmínek níže.

NA CO MŮŽETE SLEVU 5 000 KČ UPLATNIT

Sleva se uplatňuje na datové zařízení (modem) Huawei B2338-168 nebo Huawei B2368-66

JAK NABÍDKA FUNGUJE A JAK JI ZÍSKAT

Slevu na datové zařízení k pevnému internetu přes LTE ve výši 5.000,- Kč získáte při pořízení pevného internetu přes LTE s minimálním měsíčním plněním nastaveným ve výši 349,- Kč. Cenu datového zařízení po odečtení slevy vám rozprostřeme do měsíčních splátek ve výši 50,- Kč na 24 měsíců.

Slevu máme připravenou pro nového i stávajícího zákazníka, který si službu nově zřídí. Slevu na zařízení dostáváte jednou za 24 měsíců tzn. jednou za dobu trvání smlouvy.

KDE SI NABÍDKU POŘÍDÍTE?

Ke slevě vedou hned tři cesty. Zastavte se v naší prodejně, pokud to chcete probrat osobně, případně zavolejte na Vodafone zákaznickou linku nebo to jednoduše vyřešíte online v našem eShopu.

KDYŽ SI ZRUŠÍTE SMLOUVU PŘEDČASNĚ

Mrzí nás to, ale rozumíme, že je někdy potřeba ukončit závazek Minimálního měsíčního plnění. Jen mějte na paměti, že v takovém případě budete muset doplatit zlevněné zařízení do výše plné standardní ceny před slevou.

SPOLEČNÁ USTANOVENÍ

1. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb společnosti Vodafone, podmínky služeb a zboží za zvýhodněnou cenu, podmínky služeb, podmínky výše uvedených tarifů a služeb, platný ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách vodafone.cz.

2. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby) se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001.

3. Vyhrazujeme si právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit tyto podmínky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 1. 9. 2022, a nahrazují podmínky z 6. 5. 2022.