Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky tarif Red Basic za zvýhodněnou cenu

PRO KOHO JSME NABÍDKU PŘIPRAVILI

Nabídku tarif Red Basic za zvýhodněnou cenu bez nutnosti uzavřít smlouvu na 24 měsíců jsme připravili pro nové nefiremní i firemní zákazníky, kteří si u nás pořídí nové telefonní číslo nebo si přenesou telefonní číslo od jiného operátora mobilního operátora v ČR k Vodafone.

Nabídka není možné kombinovat se slevou na zařízení. Nabídka není určena pro zákazníky s předplacenou platební metodou, pro firemní zákazníky s rámcovou smlouvou ani pro zákazníky Vodafone OneNet. Ti si ale určitě vyberou z jiných na míru šitých nabídek.

JAK NABÍDKA FUNGUJE A JAK JI ZÍSKAT

Pokud si u nás pořídíte nové telefonní číslo nebo si přenesete své telefonní číslo od jiného mobilního operátora v ČR k Vodafone, můžete využít naší nabídky a získat od nás tarif Red Basic, který se skládá z 4 Gb dat, z neomezeného volání a SMS do všech sítí a to za zvýhodněnou cenu 494,- Kč za měsíc.

Detailní podmínku k tarifu Red Basic najdete zde: https://www.vodafone.cz/podminky/podminky-doplnkovych-sluzeb/podminky-tarifu-vodafone-neomezeny-red/

KDE SI NABÍDKU POŘÍDÍTE?

Pořídíte si jednoduše online v našem eShopu na stránce www.vodafone.cz

SPOLEČNÁ USTANOVENÍ

  • V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, podmínky služeb, podmínky slevy na nákup zařízení, podmínky služby Vodafone splátky, platný ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách vodafone.cz.
  • Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby) se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001.
  • Vyhrazujeme si právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit tyto podmínky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
  • Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.
  • V případě podezření na zneužití nabídky si Vodafone vyhrazuje právo neaktivovat službu či deaktivovat slevy. Na danou nabídku nevzniká právní nárok.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 1. 4. 2021