Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky nabídky „Připojení bez kabelu Naplno na 1 měsíc zadarmo“

1. Kdo může nabídku využít

Nabídku Připojení bez kabelu Naplno na 1 měsíc zadarmo může využít každý zákazník, který si nově pořídí službu Internet 50+, Internet 150+, Internet 300+ nebo Internet 500+ (bývalá síť UPC) v období od 15. 7. 2020 do 15. 8. 2020.
Nabídka neplatí pro zákazníky Vodafone OneNet a pro zákazníky s předplacenou platební metodou.

2. Aktivace a deaktivace nabídky

K aktivaci nabídky vedou hned tři cesty. Zastavte se v naší prodejně, pokud to chcete probrat osobně, případně zavolejte na Vodafone zákaznickou linku nebo to jednoduše vyřešíte online v našem eShopu.

Po aktivaci nabídky získá zákazník 100% slevu na službu Připojení bez kabelu Naplno na období od aktivace nabídky do skončení následujícího zúčtovacího období. Například: zákazník se zúčtovacím obdobím 20. dne v měsíci, který si nabídku aktivuje dne 15. 7. 2020, získá 100% slevu na službu Připojení bez kabelu Naplno od 15. 7. 2020 do 20. 8. 2020 (tedy probíhající a poté následující 1 celé zúčtovací období).

Po uplynutí jednoho celého zúčtovacího období, kdy je Připojení bez kabelu Naplno poskytnuto se 100% slevou, bude v následujícím zúčtovacím období účtováno již za cenu dle platného ceníku bez jakékoliv slevy.

Nabídku je možné si kdykoli deaktivovat, a to v aplikaci Můj Vodafone, v internetové samoobsluze Můj Vodafone, v prodejnách Vodafonu či na zákaznické lince Vodafonu *77.

Služba Připojení bez kabelu je poskytována dle podmínek služby Připojení bez kabelu, které najdete www.vodafone.cz.

3. Společná ustanovení

V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách https://www.vodafone.cz/podminky/podminky-doplnkovych-sluzeb/podminky-sluzby-pripojeni-bez-kabelu1.

Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby) se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001.

Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

V případě podezření na zneužití nabídky si Vodafone vyhrazuje právo neaktivovat službu na telefonním čísle.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 15. 7. 2020.