nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Můj Vodafone

Switch to english →

Jak funguje balíček pro sledování videa - Video Pass?

Image
 • S balíčkem Video Pass si ze svého mobilu můžete udělat malé kino. Spotřebovaná data při sledování videí vám totiž nepočítáme.
 • Měsíční Video Pass stojí 199 Kč a zůstává aktivní, dokud si ho nevypnete. Využít můžete i jednorázový Video Pass na den za 19 Kč na 24 hodin. Cena nezahrnuje předplatné videoobsahu, pokud ho aplikace nabízí.
 • Zapnout si můžete i víc různých balíčků Vodafone Pass najednou nebo výhodný Vodafone MultiPass.
 • Podívejte se také na obecné informace k fungování balíčků Vodafone Pass.
Jak si balíček zapnu nebo zruším?
Přihlaste se na Můj Vodafone a zvolte sekci Služby - Internet
Ke vstupu do samoobsluhy potřebujete heslo.
V části Vodafone Pass si vyberte balíček, který chcete využít.
Změnu vám potvrdíme SMSkou.

Další možnosti:

 1. Aplikace Můj Vodafone - balíček najdete v sekci Služby - Nastavení internetových služeb - Vodafone Pass.
 2. Přes SMS - pro měsíční verzi pošlete zprávu ve tvaru VIDEO PASS vaše heslo na číslo 7700. Pro denní variantu využijte SMS ve tvaru VIDEO PASS DEN vaše heslo a pošlete ji na číslo 7700.
 3. Linka péče o zákazníky - zapnutí Vodafone Passu zařídíte také s operátorem na čísle *77 nebo 800 77 00 77 při volání z jiné sítě.
Které aplikace můžu využít?
 • Podívejte se na aktuální seznam zahrnutých aplikací a jejich funkcionalit.
 • Správné fungování služby vám můžeme zaručit u oficiálních mobilních aplikací, které jsou do vybraného balíčku zařazeny. Aplikace je třeba používat v mobilu nebo tabletu, ve kterém je vložena SIM karta s aktivní službou Vodafone Pass. V případě využití alternativních aplikací nebo webových verzí služeb vám mohou být data počítána, protože nebudeme moct určit, že používáte zahrnuté aplikace.
 • Upozorňujeme, že na stažení aplikace z aplikačního obchodu se Vodafone Pass nevztahuje.
U jakého obsahu se data nepočítají a na co se naopak balíček nevztahuje?

Kompletní výčet zahrnutých funkcionalit najdete na této stránce. V těchto případech vám data nepočítáme:

 • Přehrávání videí, nahrávání videí.

U jiných činností využíváte pro připojení svůj datový balíček určený pro univerzální využití. Zde uvádíme vybrané příklady situací, kdy jsou data počítána z vašeho datového balíčku pro univerzální využití:

Aby vám fungoval Vodafone Pass, potřebujete jeden z podporovaných tarifů a volná data v základním balíčku. Kdybyste totiž vyčerpali objem dat ve svém tarifu nebo dosáhli DataStropu, nefungovaly by vám ani aplikace, které patří do balíčku Vodafone Pass. V takovém případě stačí, když si data navýšíte.
K jakým tarifům si můžu Vodafone Pass zapnout?

Vodafone Pass na den

 • Paušální tarify: Mobilní tarify umožňující volání, které obsahují měsíční datový tarif, s výjimkou těch, které uvádíme níže.
 • Předplacené karty: Stačí vám Předplacená karta 30, u ostatních předplacených karet je potřeba mít také aktivní měsíční datový balíček.
 • Výjimky: S tarify Vodafone Neomezený, Mobilní připojení Turbo, Připojení na dlouho, Připojení na stálo nebo datovými tarify z řady Připojení pro služby (nejsou v naší běžné nabídce, jsou však součástí například starších tarifů Start a Vodafone první krok) si Vodafone Pass na den bohužel neužijete.

Vodafone Pass na měsíc

 • Paušální tarify: Mobilní tarify umožňující volání, které obsahují měsíční datový tarif, s výjimkou těch, které uvádíme níže.
 • Předplacené karty: Stačí vám Předplacená karta 30, u ostatních předplacených karet je potřeba mít také aktivní měsíční datový balíček, který se po měsíci automaticky obnovuje.
 • Výjimky: Připojení na měsíc a jednorázové Balíčky ke kartě s měsíční verzí Vodafone Passů kombinovat nejdou. S tarify Vodafone Neomezený, Mobilní připojení Turbo, Připojení na dlouho, Připojení na stálo nebo datovými tarify z řady Připojení pro služby (nejsou v naší běžné nabídce, jsou však součástí například starších tarifů Start a Vodafone první krok) si Vodafone Pass na měsíc také bohužel neužijete.
TIP: Zákazníci, kteří používají tarif (Business) Red+, mohou Vodafone Pass automaticky využít na všech číslech, která jsou do tarifu zařazena. Balíček stačí aktivovat jednou k hlavnímu číslu správce, ke kterému účtujeme měsíční poplatek za tarif. Stejnou výhodu mohou využít také zákazníci, kteří ke svému tarifu používají SIM kartu pro sdílení dat.
Co když mám Připojení na měsíc a zapnu si Vodafone Pass na den?
 • Službu Vodafone Pass na den můžete kombinovat také s Připojením na měsíc.
 • Účtování tarifu Připojení na měsíc se spustí s prvním připojením k internetu i v případě, že využijete výhradně aplikace zařazené do Vodafone Passu. Při používání zahrnutých aplikací vám však přenášená data nebudeme odečítat z měsíčního objemu dat.
 • S Připojením na měsíc můžete použít jen denní variantu Vodafone Passů. S měsíčními Vodafone Passy tento datový tarif kombinovat nejde.
Jak funguje aktivace nebo zrušení balíčku Vodafone Pass?

Vodafone Pass na měsíc

 • Aktivace balíčku - probíhá do 24 hodin (potvrdíme vám ji SMSkou) a v prvním zúčtovacím období vám účtujeme poměrnou část ceny balíčku podle toho, kdy aktivaci zadáte.
 • Zrušení balíčku - když už Vodafone Pass nebudete chtít využívat, zadejte prosím požadavek na jeho zrušení alespoň 1 den před koncem zúčtovacího období, abychom vše stihli včas zpracovat. Zrušení pak proběhne během posledního dne vašeho zúčtovacího období.
 • Změna tarifu - pokud změníte svůj tarif na takový, ke kterému Vodafone Pass nefunguje, nebudete už moct využívat jeho výhody.

Vodafone Pass na den

 • Aktivace balíčku - probíhá téměř okamžitě a potvrdíme vám ji SMSkou.
 • Zrušení balíčku - proběhne po 24 hodinách od chvíle, kdy vám balíček aktivujeme. Hodinu před koncem jeho platnosti vám pošleme SMS, abyste o tom včas věděli. Vodafone Pass na den je jednorázovým balíčkem, automaticky se na dalších 24 hodin neobnovuje.
 • Změna tarifu - pokud změníte svůj tarif na takový, ke kterému Vodafone Pass nefunguje, nebudete už moct využívat jeho výhody.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

 • Vždy něco navíc
 • Nastavení vždy po ruce
 • Výdaje pod kontrolou
 • Nejlepší aplikace