Opatření spojená s válkou na Ukrajině

S ohledem na tíživou situaci na Ukrajině jsme do odvolání zavedli následující opatření:

  • Každý náš zákazník má automaticky k dispozici 100 minut měsíčně zdarma pro volání z území ČR na Ukrajinu (čísla s předvolbou +380).
  • O čerpání minut vás budeme informovat SMSkami a informaci najdete také v aplikaci Můj Vodafone. Po vyčerpání minut zdarma zaplatíte za každou další minutu volání symbolickou 1 Kč.
  • Pokud jste s českým číslem přímo na Ukrajině, máte zde volání a SMS na česká a ukrajinská čísla včetně příchozích hovorů do odvolání zdarma.

Není nutné nic aktivovat, tato zvýhodnění jsou automaticky platná pro všechny zákazníky se SIM kartou českého Vodafonu. Informace o naší pomoci uprchlíkům z Ukrajiny jsme shrnuli do této zprávy a o některých aktivitách informujeme také na našem Twitteru nebo Facebooku.

Станом на суботу, 5 березня 2022 року, діють такі умови:

  • Кожен наш клієнт автоматично отримує 100 хвилин на місяць безкоштовно на дзвінки з території Чехії в Україну (номери з префіксом +380).
  • Ми повідомимо вас про використання хвилин за допомогою SMS, після того як ви використаєте, ви будете платити символічну 1 крону за кожну додаткову хвилину дзвінка.
  • Якщо ви перебуваєте з чеським номером безпосередньо в Україні, до подальшого повідомлення все одно діє, що у вас є дзвінки та SMS на чеські та українські номери, включаючи вхідні дзвінки.
  • Активувати нічого не потрібно, ці переваги автоматично діють для всіх клієнтів з чеською SIM-картою Vodafone. 

Інформація для українські клієнти - Огляд наших послуг та корисну інформацію ви знайдете тут.

Jak se dozvím, kolik minut bezplatného volání jsem už vyčerpal?

Kdy se balíček 100 bezplatných minut obnovuje?

Platí některá zvýhodnění také pro zákazníky Oskarty?

Informace pro zákazníky banky Sberbank