Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

ZMĚNY VE VYBRANÝCH TARIFECH OSKARA

27. srpna 2001

Oskar provádí změny v tarifech Volám málo, Slyším Vás a Dohoda s Oskarem, které vstupují v platnost od 14.9.2001.  Tarif "Volám Málo"  Tarif určený především pro zákazníky preferující nižší měsíční poplatky nyní nabízí o pět volných minut měsíčně více. Cena hovorného nad volné minuty je snížena o korunu na 5 Kč, právě tak jako v případě cen pro datové služby.

  • Oskar provádí změny v tarifech Volám málo, Slyším Vás a Dohoda s Oskarem, které vstupují v platnost od 14.9.2001. 

Tarif "Volám Málo" 
Tarif určený především pro zákazníky preferující nižší měsíční poplatky nyní nabízí o pět volných minut měsíčně více. Cena hovorného nad volné minuty je snížena o korunu na 5 Kč, právě tak jako v případě cen pro datové služby. Výhodnější podmínky mohou využívat i dříve aktivovaní uživatelé a změna se tak týká stávajících i nových zákazníků.

  Původní podmínky Nové
Měsíční paušál  150 Kč  150 Kč
Volné minuty  20 minut  25 minut 
Hovorné (za minutu)  6 Kč  5 Kč
SMS  1 Kč  1 Kč
Volání do hlasové schránky (za minutu)  2,50 Kč  2,50 Kč
Oskarův WAP (za minutu)  2 Kč  2 Kč
Posílání faxů a dat (za minutu)  6 Kč  5 Kč
Posílání SMS E-mail (za zprávu) 2 Kč 2 Kč
Posílání SMS Chat (za zprávu)  2,50 Kč  2,50 Kč 

Tarif "Slyším Vás"
Ceny SMS zpráv odeslaných do jiných sítí u tarifů Slyším Vás a Dohoda s Oskarem se upravují na 1,50 Kč. Ceny za SMS odeslané v rámci sítě Oskar zůstávají zachovány a SMS je stále možno posílat za nejvýhodnější ceny na trhu tedy 0,50 Kč ve špičce nebo 0,35 Kč mimo špičku. 
U paušálního tarifu Slyším Vás dochází ke zlevnění odeslání zprávy do SMS E-mailu ze 4 Kč na 2 Kč, u zpráv odeslaných do SMS CHATu je cena snížena z 5 Kč na 2,50 Kč a původní cena 14 Kč za minutu přístupu do WAPu je radikálně snížena na 2 Kč za minutu. 
Zákazníci, kteří chtějí často posílat SMS zprávy a ušetřit, si mohou společně pořídit tarifní plán Slyším Vás. SMS pak mohou i nadále posílat za nejvýhodnější ceny na trhu. 

Tarif "Dohoda s Oskarem" 
Ceny SMS zpráv odeslaných do jiných sítí u tarifů Dohoda s Oskarem se upravují na 1,50 Kč. Ceny SMS odeslaných v rámci sítě Oskar zůstávají zachovány a SMS je stále možno posílat za 0,50 Kč bez rozlišení špička - mimo špičku. U paušálního tarifu Dohoda s Oskarem je také snížena cena za minutu přístupu na WAP z původních 3 Kč na 2 Kč. 

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH. 

Přehled změn: 

Volám Málo

Volné minuty  20% volných minut navíc  Výhodnější
Hovorné (za minutu) 1 Kč sleva  Výhodnější
Posílání faxů a dat (za minutu)  1 Kč sleva  Výhodnější
Slyším Vás a Dohoda s Oskarem 
SMS zprávy  do jiných sítí 1,50 Kč za SMS  V rámci sítě Oskar zůstává cena zachována. 

Slyším Vás 

SMS E-mail  2 Kč sleva Výhodnější
SMS CHAT 2,50 Kč sleva Výhodnější
WAP 12 Kč sleva Výhodnější
 Dohoda s Oskarem 
WAP  1 Kč sleva Výhodnější

Po získání licence na provozování duální mobilní sítě GSM 900/1800 v říjnu roku 1999 se Český Mobil a.s. stal prvním duálním mobilním operátorem v České republice. Komerční provoz nejmodernější GSM sítě v České republice zahájil 1. března 2000 s označením služeb Oskar. Do konce prvního pololetí 2001 Oskar získal více než 540.000 zákazníků, což jej staví na přední místo mezi operátory startujícími ze třetí pozice.

Český Mobil patří do skupiny telekomunikační společnosti Telesystem International Wireless (TIW). TIW je dynamicky se rozvíjející globální operátor mobilních telekomunikačních sítí s více než 4,8 miliony zákazníků po celém světě. Akcie TIW jsou kótovány na torontské burze ("TIW") a na burze Nasdaq ("TIWI").