Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

ZÍSKEJTE KE KAŽDÉMU MOBILNÍMU TELEFONU MODEL NOKIA 3120 ZDARMA

02. srpna 2005

Podnikáte a chtěli byste zdarma pořídit mobilní telefony svým zaměstnancům? Zkuste to s Oskarem. Ten prodlužuje úspěšnou letní nabídku pro firemní zákazníky, kde můžete získat i několik mobilních telefonů zdarma. Navíc oproti minulé nabídce bude Oskar v srpnu nabízet hodnotnější mobilní telefon. Každý firemní zákazník s písemnou smlouvou, který si pořídí 50, 150, 300 nebo 500 Naplno a vybere si jakýkoliv mobilní telefon za zvýhodněnou cenu, dostane navíc k další SIM kartě s některým z uvedených tarifů mobilní telefon Nokia 3120 zdarma. Nokia 3120 v elegantním kovovém provedení je tří-pásmová, obsahuje, JAVA hry, animované spořiče, internetový prohlížeč a další užitečné funkce.

Podnikáte a chtěli byste zdarma pořídit mobilní telefony svým zaměstnancům? Zkuste to s Oskarem. Ten prodlužuje úspěšnou letní nabídku pro firemní zákazníky, kde můžete získat i několik mobilních telefonů zdarma. Navíc oproti minulé nabídce bude Oskar v srpnu nabízet hodnotnější mobilní telefon.

Každý firemní zákazník s písemnou smlouvou, který si pořídí 50, 150, 300 nebo 500 Naplno a vybere si jakýkoliv mobilní telefon za zvýhodněnou cenu, dostane navíc k další SIM kartě s některým z uvedených tarifů mobilní telefon Nokia 3120 zdarma.

Nokia 3120 v elegantním kovovém provedení je tří-pásmová, obsahuje, JAVA hry, animované spořiče, internetový prohlížeč a další užitečné funkce.

Zákazník v rámci nabídky „Nokia zdarma“ získá ke každému mobilnímu telefonu, který si vybere jako benefit z Oskarovy Přestupové sady pro firemní zákazníky, model Nokia 3120 zdarma. Celkový počet všech mobilních telefonů však nesmí překročit počet nově zakoupených SIM karet. Ke každému telefonu tedy patří jedna SIM karta.
Pokud si zákazník například pořídí 4 SIM karty, může ke 2 telefonům za zvýhodněnou cenu získat zdarma 2 modely Nokia 3120.

Prodloužená nabídka platí od 2.8. do 31.8.2005. Bližší informace naleznete na www.oskar.cz/business.