Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám Kontakt

Tisková zpráva

 

Zákazníci Vodafonu mohou využívat roaming také v Ekvádoru a Tanzánii

09. listopadu 2007

Zákazníci Vodafonu mohou od listopadu využít roamingových služeb také v Ekvádoru a v Tanzánii, kde Vodafone uzavřel roamingové dohody s lokálními mobilními operátory Conecel Ecuador a Vodacome Tanzania. Vodafone tak má dnes 233 roamingových partnerů ve 124 zemích. Tanzánie a Ekvádor patří do tzv. třetí zóny v rámci služby Vodafone World a zákazníci Vodafonu, kteří mají tuto službu aktivovanou, zde mohou využívat mobilní služby za následujících podmínek: VF World Odchozí hovor v partnerské síti Odchozí hovor z ostatních sítí Příchozí hovor Odeslání SMS Zóna 3 60,69 Kč 71,40 Kč 35,70 Kč 14,28 Kč Ceny jsou uvedeny včetně 19% DPH. Roaming u Vodafonu: Vodafone nabízí dvě roamingové služby Vodafone Passport - umožňuje volat ze zemí EU a z Chorvatska za stejnou minutovou sazbu jako u domácích tarifů a za spojovací poplatek 22 Kč Vodafone World – pouze 3 cenové zóny pokrývají celý svět roaming využívá každý druhý zákazník Vodafonu počet uživatelů roamingu mezi zákazníky Vodafonu vzrostl čtyřikrát - v roce 2001 využívalo roaming 11,6% zákazníků Oskara (předchůdce Vodafonu), zatímco v roce 2007 to bylo již 49,2% zákazníků .

Zákazníci Vodafonu mohou od listopadu využít roamingových služeb také v Ekvádoru a v Tanzánii, kde Vodafone uzavřel roamingové dohody s lokálními mobilními operátory Conecel Ecuador a Vodacome Tanzania. Vodafone tak má dnes 233 roamingových partnerů ve 124 zemích.

Tanzánie a Ekvádor patří do tzv. třetí zóny v rámci služby Vodafone World a zákazníci Vodafonu, kteří mají tuto službu aktivovanou, zde mohou využívat mobilní služby za následujících podmínek:

VF World Odchozí hovor v partnerské síti Odchozí hovor z ostatních sítí Příchozí hovor Odeslání SMS
Zóna 3 60,69 Kč 71,40 Kč 35,70 Kč 14,28 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně 19% DPH.

Roaming u Vodafonu:

  • Vodafone nabízí dvě roamingové služby
    1. Vodafone Passport - umožňuje volat ze zemí EU a z Chorvatska za stejnou minutovou sazbu jako u domácích tarifů a za spojovací poplatek 22 Kč
    2. Vodafone World – pouze 3 cenové zóny pokrývají celý svět
  • roaming využívá každý druhý zákazník Vodafonu
  • počet uživatelů roamingu mezi zákazníky Vodafonu vzrostl čtyřikrát - v roce 2001 využívalo roaming 11,6% zákazníků Oskara (předchůdce Vodafonu), zatímco v roce 2007 to bylo již 49,2% zákazníků