Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

VODAFONE ZLEVŇUJE VOLÁNÍ V EVROPĚ

02. dubna 2007

Od prvního dubna snižuje Vodafone ceny za volání v zahraničí ve 31 evropských zemích, které v rámci roamingové služby Vodafone World patří do první roamingové zóny. V první roamingové zóně: klesá cena odchozích hovorů z partnerských sítí z 25,29 Kč na 21,42 Kč (včetně DPH) se snižuje cena příchozích hovorů z 14,28 Kč na 11,90 Kč (včetně DPH) jsou nově zařazeny Rumunsko a Bulharsko, noví členové EU a stále populárnější prázdninové destinace Čechů První (nejlevnější) roamingová zóna se od 1. dubna rozrostla z 29 na 31 zemí: Chorvatsko, Řecko, Slovensko, Polsko, Německo, Maďarsko, Rakousko, Velká Británie, Francie, Itálie, Irsko, Belgie, Slovinsko, Španělsko, Nizozemí, Portugalsko, Dánsko, Švédsko, Estonsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Finsko, Gibraltar, Kypr, Malta, Monako, San Marino, Vatikán, Rumunsko, Bulharsko. Od prvního dubna jsou navíc pro tarifní zákazníky tzv. podmíněně přesměrované hovory do hlasové schránky v zahraničí zdarma (platí pro všechny roamingové zóny).

Od prvního dubna snižuje Vodafone ceny za volání v zahraničí ve 31 evropských zemích, které v rámci roamingové služby Vodafone World patří do první roamingové zóny.

V první roamingové zóně:

  • klesá cena odchozích hovorů z partnerských sítí z 25,29 Kč na 21,42 Kč (včetně DPH)
  • se snižuje cena příchozích hovorů z 14,28 Kč na 11,90 Kč (včetně DPH)
  • jsou nově zařazeny Rumunsko a Bulharsko, noví členové EU a stále populárnější prázdninové destinace Čechů

První (nejlevnější) roamingová zóna se od 1. dubna rozrostla z 29 na 31 zemí: Chorvatsko, Řecko, Slovensko, Polsko, Německo, Maďarsko, Rakousko, Velká Británie, Francie, Itálie, Irsko, Belgie, Slovinsko, Španělsko, Nizozemí, Portugalsko, Dánsko, Švédsko, Estonsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Finsko, Gibraltar, Kypr, Malta, Monako, San Marino, Vatikán, Rumunsko, Bulharsko.

Od prvního dubna jsou navíc pro tarifní zákazníky tzv. podmíněně přesměrované hovory do hlasové schránky v zahraničí zdarma (platí pro všechny roamingové zóny).

„Dalším snížováním cen za volání v zahraničí pokračuje Vodafone ve svém férovém přístupu k zákazníkům, který jim přináší transparentní nabídky s jasnými benefity a bez skrytých háčků,“ říká viceprezident pro marketing Vodafonu Česká republika Chris Robbins.

Služba Vodafone World nabízí zákazníkům jednoduchý a přehledný roaming s jasnými cenovými benefity:

  • Jen 3 cenová pásma – v rámci pásem jednotné ceny.
  • O 28% levnější odchozí volání v partnerských sítích v zemích první roamingové zóny
  • O 15% levnější odchozí volání v partnerských sítích v zemích druhé a třetí roamingové zóny
  • Jednotná sazba pro příchozí i odchozí roamingové hovory a příchozí i odchozí SMS.
  • Informační SMS zpráva pro zákazníky při vstupu do zahraniční sítě obsahující ceny za příchozí a odchozí hovory a SMS zprávy.