Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone získal čtyři Louskáčky a stal se klientem roku

09. března 2011

Vodafone letos za kampaň Tarify na míru získal čtyři ocenění v Louskáčku, soutěži o nejkreativnější českou reklamu. Podle poroty byla vloni tato kampaň nejlepším televizním spotem i venkovní reklamou. Autorem kampaně Tarify na míru je Team Red ze skupiny Y&R Brands. Vodafone byl zároveň oceněn jako Klient roku a získal i bronz v kategorii Kampaně. „Jsme rádi, že naše kampaň s animovanými zvířátky zaujala kromě veřejnosti také porotu.

Vodafone letos za kampaň Tarify na míru získal čtyři ocenění v Louskáčku, soutěži o nejkreativnější českou reklamu. Podle poroty byla vloni tato kampaň nejlepším televizním spotem i venkovní reklamou. Autorem kampaně Tarify na míru je Team Red ze skupiny Y&R Brands. Vodafone byl zároveň oceněn jako Klient roku a získal i bronz v kategorii Kampaně.

„Jsme rádi, že naše kampaň s animovanými zvířátky zaujala kromě veřejnosti také porotu. Cena za nejkreativnější reklamu nejlépe vyjadřuje poděkování za skvěle odvedenou práci pro Team Red a vůbec všechny týmy, které se na kampani podílely,“ říká Markéta Moreno, ředitelka pro značku, komunikaci a zákaznickou zkušenost Vodafonu.

„Je radost pracovat pro klienta, který se nespokojí s průměrným nápadem a tlačí nás, abychom dělali stále kampaně, které sbírají takto prestižní ocenění, říká Tomáš Dvořák, ředitel klientského servisu Young & Rubicam.

Členové poroty u reklamní kampaně Tarify na míru ocenili zejména výrazný vizuální styl s animovanými charaktery a vtipné dialogy.