Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone sjednotil online komunikaci do stránky na Facebooku

18. listopadu 2009

Vodafone dnešním dnem sjednocuje všechny své online aktivity do vlastní stránky na populární síti Facebook. Jejím cílem je propojit stávající komunikační kanály jako je Youtube, Twitter, Vodafone blog či již existující stránky na Facebooku, informovat o dění ve Vodafonu a umožnit zákazníkům poskytnout zpětnou vazbu. Stránku zájemci naleznou pod názvem Vodafone CZ. „Na Vodafone stránce na Facebooku zájemci naleznou novinky týkající se produktů a služeb Vodafonu, ale i informace o zákulisním dění,” slibuje Eva Štípková, manažerka interaktivního marketingu Vodafonu a dodává: „Její největší výhodou ovšem je, že nám skrze ni zákazníci budou moci říct, co si o těchto nabídkách a službách myslí.” Vodafone CZ Facebook stránka se stane hlavním online rozcestníkem, který bude odkazovat na: Sociální sítě Vodafonu (Twitter, Youtube, blog) Online Centrum péče o zákazníky Informační kanály Vodafonu (Vodafone.

Vodafone dnešním dnem sjednocuje všechny své online aktivity do vlastní stránky na populární síti Facebook. Jejím cílem je propojit stávající komunikační kanály jako je Youtube, Twitter, Vodafone blog či již existující stránky na Facebooku, informovat o dění ve Vodafonu a umožnit zákazníkům poskytnout zpětnou vazbu. Stránku zájemci naleznou pod názvem Vodafone CZ.

„Na Vodafone stránce na Facebooku zájemci naleznou novinky týkající se produktů a služeb Vodafonu, ale i informace o zákulisním dění,” slibuje Eva Štípková, manažerka interaktivního marketingu Vodafonu a dodává: „Její největší výhodou ovšem je, že nám skrze ni zákazníci budou moci říct, co si o těchto nabídkách a službách myslí.”

Vodafone CZ Facebook stránka se stane hlavním online rozcestníkem, který bude odkazovat na:

  • Sociální sítě Vodafonu (Twitter, Youtube, blog)
  • Online Centrum péče o zákazníky
  • Informační kanály Vodafonu (Vodafone.cz, vodafonepark.cz aj.)

Facebook Vodafonu ovšem nebude pouze informačním kanálem. Jeho posláním bude i pobavit či zvát fanoušky na akce.

Stránku Vodafonu na Facebooku naleznete zde.