Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone se opět přidá k Hodině Země

27. března 2012

Vodafone se letos znovu připojí k akci Hodina Země a 31. března ve 20:30 na hodinu na nezbytné minimum sníží spotřebu energie ve svém call centrum v Chrudimi, které funguje nonstop. Zároveň operátor zhasne světla ve svých prodejnách, v nichž bude zákazníkům symbolicky rozdávat designové svíčky. Vypnutá budou i všechna světelná loga společnosti. Vodafone společně s řadou měst, firem a jedinců chce touto akcí upozornit na nezbytnost ochrany životního prostředí. K symbolickému zhasnutí a vyjádření podpory vybízí Vodafone i své zaměstnance a zákazníky.

Vodafone připojením k Hodině Země upozorňuje na svůj slib, že jako jedna z mála firem sníží do roku 2020 emise CO2 na polovinu. Tento závazek již společnost naplňuje úsporami energie ve své síti a nákupem zelené elektřiny z obnovitelných zdrojů.

„Aktivní podporou celosvětového projektu Hodina Země chceme inspirovat i naše zákazníky a zaměstnance,“ říká Přemysl Filip, Senior manažer společenské zodpovědnosti Vodafone a dodává: „Zhasnutím se symbolicky připojíme k narůstajícímu počtu lidí i firem, kterým není lhostejná ochrana planety Země.“

V rámci akce Hodina Země obdaruje Vodafone drobným dárkem zákazníky, kteří si na prodejnách aktivují či rozšíří datové služby. Každý dostane jednu z 2000 designových svíček, se kterou pak může prožít svou Hodinu Země. Akce potrvá od 28. do 31. března 2012 nebo do rozdání zásob.

Pro všechny, kteří se do Hodiny Země aktivně zapojí, připravil Vodafone spolu s Ekologickým institutem Veronica také fotosoutěž o zajímavé ceny. Pokud soutěžící pošlou fotky z příprav a průběhu Hodiny Země, mají možnost vyhrát jeden z chytrých telefonů Nokia Lumia 710, Samsung GALAXY Mini nebo Vodafone 858 White. Pravidla soutěže a více informací na www.cilichili.cz.