Vodafone

Vodafone provede o víkendu aktualizaci systémů, která mimo jiné umožní aktivaci výhodnější roamingové nabídky

23. května 2012

O víkendu 25. – 27. května 2012 provede Vodafone aktualizaci systémů, která umožní zákazníkům mimo jiné aktivovat výhodnější roamingové tarify. Aby vše proběhlo tak jak má, dojde během tohoto víkendu k dočasnému omezení funkce všech Samoobsluh. Na hlasové, textové a datové služby to však nebude mít žádný vliv.

„Zákazníkům doporučujeme provést změny a aktivace služeb do pátečního poledne. Pro dobíjení předplacených karet doporučujeme využít během následujícího víkendu bankomaty, či terminály Sazky. Velice se zákazníkům omlouváme za dočasné snížení komfortu při změně služeb a děkujeme za pochopení,“ říká mluvčí Vodafonu Miroslav Čepický.

Díky této aktualizaci bude mimo jiné možné aktivovat nový roamingový tarif Vodafone roaming na den, díky němuž budou moci zákazníci Vodafonu jako první na českém trhu využít volné jednotky ze svých domácích tarifů ve většině zemí Evropy. Ve 41 zemích Evropy tak nyní bude možné zapomenout na hranice a bezstarostně využívat domácí sadu tarifů. Tedy volat, posílat SMS i datovat pouze za roamingový poplatek 99 korun za den.

Zákazníci s požadavkem blokace ztracené či odcizené SIM karty mohou během víkendu kontaktovat Linku péče o zákazníky 800 77 00 77. Ostatním požadavkům nebudeme moci během této doby vyhovět. Pro veškeré požadavky a dotazy bude Linka dostupná opět v pondělí 28. května. Internetová, Mobilní a SMS Samoobsluha bude o víkendu nedostupná.   

Zákazníkům s aktivními předplacenými kartami doporučujeme dobíjet během víkendu přes bankomaty, či terminály Sazky. Transakce zadané přes jiné dobíjecí kanály budou zaznamenány a zpracovány až po skončení plánované odstávky. Aktivaci nových SIM doporučujeme provést až po víkendu.

eShop Vodafonu bude i během víkendu objednávky bez problémů přijímat, ale zpracovány a rozeslány budou až po skončení víkendu. Je proto třeba počítat s určitým zpožděním doručení zásilek.