Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone přichází s nabídkou telefonů Jablotron pro firemní zákazníky

16. července 2007

V rámci nové nabídky pro firemní zákazníky „Řešení na míru“ nabízí Vodafone od dnešního dne firmám také stolní GSM telefon GDP-02 od výrobce Jablotron. „Řešení na míru“ modeluje komplexní nabídky pro firemní zákazníky podle oboru jejich podnikání. Pilotní část „Řešení na míru“ přichází se speciálními nabídkami pro stavební a výrobní firmy. „Nabídka Řešení na míru vychází vstříc firemním zákazníků, kteří nechtějí studovat složité nabídky, ale potřebují služby, které odpovídají specifickým potřebám jejich podnikání,“ říká Edward Meegan, manažer marketingu firemních zákazníků Vodafonu a dodává: „Díky zpětné vazbě od našich zákazníků a zkušenostem Vodafonu v zahraničí víme, že majitelé stavebních a výrobních firem oceňují možnost stolního GSM telefonu od Jablotronu, který umožňuje flexibilní spojení s jejich stavbami a výrobními provozy.“ Nabídka pro stavební a výrobní firmy mimo jiné zohledňuje potřebu častého volání na pevné linky subdodavatelů a státních úřadů (Program volání na pevnou) a nutnost spojení s dislokovanými stavbami a výrobními útvary (telefony Jablotron).

V rámci nové nabídky pro firemní zákazníky „Řešení na míru“ nabízí Vodafone od dnešního dne firmám také stolní GSM telefon GDP-02 od výrobce Jablotron. „Řešení na míru“ modeluje komplexní nabídky pro firemní zákazníky podle oboru jejich podnikání. Pilotní část „Řešení na míru“ přichází se speciálními nabídkami pro stavební a výrobní firmy.

„Nabídka Řešení na míru vychází vstříc firemním zákazníků, kteří nechtějí studovat složité nabídky, ale potřebují služby, které odpovídají specifickým potřebám jejich podnikání,“ říká Edward Meegan, manažer marketingu firemních zákazníků Vodafonu a dodává: „Díky zpětné vazbě od našich zákazníků a zkušenostem Vodafonu v zahraničí víme, že majitelé stavebních a výrobních firem oceňují možnost stolního GSM telefonu od Jablotronu, který umožňuje flexibilní spojení s jejich stavbami a výrobními provozy.“

Nabídka pro stavební a výrobní firmy mimo jiné zohledňuje potřebu častého volání na pevné linky subdodavatelů a státních úřadů (Program volání na pevnou) a nutnost spojení s dislokovanými stavbami a výrobními útvary (telefony Jablotron).

Na webu www.reseninamiru.vodafone.cz najdou firemní zakaznici přehledné balíčky služeb, které odpovídají právě jejich firemnímu segmentu.

Řešení na míru pro stavební a výrobní firmy

Stolní GSM telefon GDP- 02 je určený primárně pro stavební firmy a pro použití v jednotlivých stavebních lokalitách a kombinuje výhody stolního a mobilního telefonu:

  • snadná a přehledná obsluha základních funkcí
  • telefonování i psaní SMS
  • záložní baterie umožňuje nepřetržitý 2 hodinový hovor
  • podporuje běžné SIM karty
  • cena volání v sítí Vodafone již od 0 Kč v kombinaci se službou VPN firma neomezeně

Program volání na pevnou – neomezené volání na pevné linky v ČR pouze za cenu měsíčního paušálu ve výši 530 Kč včetně DPH.

Služba Bez obav – automaticky vyhodnocuje výhodnost tarifů na jednotlivých firemních telefonech a pokud zjistí, že by se na určitém firemním telefonu provolala s jiným tarifem nižší částka, finanční rozdíl zákazníkovi vrátí. Služba je výhodná zejména pro segment stavebnictví, kde se často projevuje sezónnost, a tedy i rozdíly v potřebách telekomunikačních služeb.

Virtuální podnikové sítě - několik variant virtuální podnikové sítě (služby VPN) umožňuje firemním zákazníkům volat neomezeně v rámci firmy již za 0 Kč, nebo vybraným obchodním partnerům již za 1,19 Kč (včetně DPH) za minutu volání.

Auto manažer firemních vozů – služba umožňuje lokalizaci a přehled o ujetých kilometrech firemních vozů včetně praktické knihy jízd. Další výhodou je zabezpečení, které kromě vlastní funkčnosti podstatně snižuje pořizovací cenu pojištění firemních vozů proti krádeži.

Posilování GSM signálu – řešení určené především pro stavební firmy, umožňuje lokální posílení GSM signálu v těžko dostupných a odlehlých stavebních lokalitách.

Extra odolné telefony a levné telefony pro zaměstnance – výhodou telefonu Nokia 5500 Sport je zvýšená odolnost proti prachu a otřesům a zvýhodněná cena. Nokia 1600 je dlouhodobým favoritem mezi telefony za opravdu nízkou cenu.

Nabité tarify pro firmy – umožňují volat za stejnou cenu do všech sítí, vteřinové účtování po první minutě výrazně šetří náklady a zákazníci si mohou vybrat, zda-li více využijí volné minuty nebo SMS.