Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone přichází jako jediný operátor v ČR se speciální nabídkou pro zákazníky nad 60 let

30. června 2016

Vodafone přichystal speciální Nabídku 60+ pro všechny, kteří dosáhli šedesátky a chtějí si život i nadále naplno užívat. Zákazníci si mohou vybrat mezi tabletem s mobilním internetem, tarifem s volnými minutami do všech sítí s extra slevou na nový smartphone či předplacenou kartu s neomezeným voláním.

„Již v minulosti jsme přišli se speciální nabídkou pro rodiny, minulý týden odstartovala naše kampaň pro mladé lidi, ale nezapomínáme ani na ty, kteří již dosáhli šedesátky. Vzhledem k tomu, že i starší generace se zajímá o mladé trendy a ve využívání internetu vidí benefity, jako je možnost být častěji v kontaktu se svoji rodinou a přáteli či lépe plánovat svůj volný čas, umožňujeme jim přístup k novým technologiím za výhodnějších podmínek. Navíc se mohou kdykoli obrátit na naše specialisty a ti jim rádi a ochotně pomohou jak na základní nastavení tabletu či mobilního telefonu,“ uvedl Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky Vodafonu.

Zákazníci nad 60 let si mohou pořídit tablet Vodafone Tab speed 6 s mobilním internetem v objemu 4 GB dat na měsíc. Zákazník při pořízení zaplatí 1 Kč za tablet. Poté měsíčně platí 329,12 Kč, z toho 80 Kč činí splátka tabletu a 249,12 Kč datový tarif. Tablet bude splacen po 24 měsících a jeho majitel ušetří 1 656 Kč.

Pro zákazníky máme připravené i speciální hlasové řešení, kdy si mohou zvolit mezi předplacenou kartou nebo měsíčním tarifem s volnými jednotkami. Tarif obsahuje 50 volných minut do všech sítí, neomezené SMS v síti a 50 MB dat. Minuta hovoru nad rámec jednotky činí 3,49 Kč/min 
a SMS do jiných sítí 1,51 Kč. K tarifu nabízíme extra slevu 500 Kč na nový smartphone Vodafone Smart Prime 7. Při pořízení zákazník zaplatí 377 Kč, následně po dobu 24 měsíců hradí 100 Kč. Předplacená karta nabízí neomezené volání v síti Vodafonu za bezkonkurenčních 74,25 Kč měsíčně, cena volání na vybraná 4 čísla je 1,90 Kč a na ostatní čísla 3,49 Kč, SMS vychází na 1,90 Kč. Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.