Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone představuje nejširší nabídku smartphonů na trhu

01. srpna 2011

Vodafone od srpna přináší zákazníkům jedinečnou nabídku chytrých mobilních telefonů. Ve vybraných obchodech si lidé budou moci vybrat a také přímo vyzkoušet a pohodlně mezi sebou porovnat až 40 modelů smartphonů různých značek dostupných na českém trhu. Pořídit si je budou moci jak s některým tarifem Vodafone za zvýhodněné ceny, tak samostatně. Rozšířené portfolio se prodejnách objeví do poloviny srpna. „Na trh míří stále větší množství špičkových chytrých telefonů, pro které dosud nebylo ve standardní nabíce místo.

Vodafone od srpna přináší zákazníkům jedinečnou nabídku chytrých mobilních telefonů. Ve vybraných obchodech si lidé budou moci vybrat a také přímo vyzkoušet a pohodlně mezi sebou porovnat až 40 modelů smartphonů různých značek dostupných na českém trhu. Pořídit si je budou moci jak s některým tarifem Vodafone za zvýhodněné ceny, tak samostatně. Rozšířené portfolio se prodejnách objeví do poloviny srpna.

„Na trh míří stále větší množství špičkových chytrých telefonů, pro které dosud nebylo ve standardní nabíce místo. Naše nová strategie nám umožní nabídku smartphonů zásadním způsobem rozšířit, vyslyšet tím přání našich zákazníků a zároveň posílit naši pozici jedničky v prodejích chytrých mobilních telefonů mezi českými operátory,“ říká David Novák, který je u Vodafonu odpovědný za portfolio telefonů a dodává: “Předpokládáme, že do konce roku bude téměř 70 % všech telefonů prodaných u Vodafonu tvořit smartphony.“

Ve specializovaných prodejnách Vodafone tak zákazníci naleznou v závislosti na dostupnosti novinek výrazně rozšířenou nabídku smartphonů různých značek, barevných variant i cenových kategorií, které si budou moci vyzkoušet a na živo porovnat. Rozšířenou nabídku si budou moci zákazníci od 8. srpna objednat také ve zvláštní sekci e-shopu na internetových stránkách Vodafone a na infolince operátora.

Součástí rozšířené nabídky budou chytré telefony pro nejnáročnější uživatele i pro milovníky designu, tedy pro všechny zákazníky, kteří chtějí od smartphonu něco navíc. Vodafone bude nabízet i smartphony zcela nových značek, vrátí se ale také Motorola. Na model této značky se mohou těšit fanoušci outdoorových aktivit, již ocení smartphone vysoce odolný vůči poškrábání či jinému fyzickému poškození, který je navíc vodotěsný. Zákazníci v rozšířeném portfoliu najdou i hi-tech modely s technologií 3D, telefon speciálně upravený jako herní konzole nebo různé barevné varianty běžně dostupných modelů.

Mezi vlajkové lodě nově rozšířené nabídky smartphonů bude od srpna patřit odolná Motorola Defy, Sony Ericssony Xperia Play a Arc, LG Optimus 3D, Huawei Ideos X5, Nokia X7 nebo nový Samsung GALAXY tab 10.1 s novou verzí operačního systému Android.

Specializované prodejny, kde se Telefony s vyšším IQ objeví do poloviny srpna

Praha, Jugoslávská
Praha, Nový Smíchov
Brno, OC Olympia
Plzeň, nám. Republiky
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
Pardubice, nám. Republiky