Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone popáté hlavním partnerem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary

19. dubna 2011

Vodafone pokračuje v pětileté tradici a stal se hlavním partnerem 46. Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Zároveň s klubem Aeroport poprvé do Karlových Varů zákazníkům přinese koncept Cinema Royal. V rámci MFF KV Vodafone také uspořádá jednodenní golfový turnaj, tradičně připraví pro všechny návštěvníky festivalu SMS rezervační systém vstupenek a u hotelu Thermal otevře Star Club, v němž se budou všichni festivaloví fanoušci moci zdarma vyfotit jako filmové hvězdy. „Filmovým nadšencům letos poprvé na MFF KV přineseme koncept Cinema Royal, tedy projekci filmů na exkluzivním místě mimo klasické sály kin, kterou zrealizujeme společně s klubem Aeroport,“ říká Markéta Moreno, ředitelka pro značku a komunikaci Vodafone a dodává: „V Aeroportu zároveň pro všechny naše zákazníky připravíme speciální dárek.

Vodafone pokračuje v pětileté tradici a stal se hlavním partnerem 46. Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Zároveň s klubem Aeroport poprvé do Karlových Varů zákazníkům přinese koncept Cinema Royal. V rámci MFF KV Vodafone také uspořádá jednodenní golfový turnaj, tradičně připraví pro všechny návštěvníky festivalu SMS rezervační systém vstupenek a u hotelu Thermal otevře Star Club, v němž se budou všichni festivaloví fanoušci moci zdarma vyfotit jako filmové hvězdy.

„Filmovým nadšencům letos poprvé na MFF KV přineseme koncept Cinema Royal, tedy projekci filmů na exkluzivním místě mimo klasické sály kin, kterou zrealizujeme společně s klubem Aeroport,“ říká Markéta Moreno, ředitelka pro značku a komunikaci Vodafone a dodává: „V Aeroportu zároveň pro všechny naše zákazníky připravíme speciální dárek.“

Vodafone nabídne všem festivalovým návštěvníkům možnost rezervovat si filmovou vstupenku zasláním SMS zprávy nebo přímo z mobilního telefonu. V minulých letech tuto možnost využily desítky tisíc festivalových návštěvníků.

Golfový turnaj Vodafonu se odehraje 6.7. 2011.v Golfresortu Karlovy Vary. Zúčastní se ho na sto hráčů z řad firemních zákazníků Vodafonu, ale i herců a filmařů.

Vodafone na MFF Karlovy Vary připraví:

  • Star Club, kde se budou moci lidé zdarma vyfotit jako filmové hvězdy
  • Koncept Cinema Royal, ve spolupráci s klubem Aeroport
  • V klubu Aeroport dárek zdarma pro zákazníky Vodafonu
  • Jednodenní golfový turnaj
  • SMS rezervační systém na vstupenky do kina