Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

VODAFONE OZNAMUJE NASTÁVAJÍCÍ ZMĚNY NEJVYŠŠÍHO VEDENÍ SPOLEČNOSTI

12. října 2005

Paul Donovan, generální ředitel OVS (Ostatních dceřiných společností) Vodafone, dnes oznámil dvě významné změny, k nimž v nadcházejících měsících dojde ve vedení společnosti Oskar Vodafone. Zároveň také informoval, že podobné změny nastanou i v Connexu, rumunské sesterské společnosti Oskar Vodafonu. Al Tolstoy S platností od 14. října 2005 Al rezignuje na post předsedy představenstva a CEO Oskara (a podobnou pozici v rámci Connexu). Stane se tak po více než pěti letech ve službách společnosti, v rámci dokončování přesunu výkonných pravomocí v obou společnostech na Vodafone.

Paul Donovan, generální ředitel OVS (Ostatních dceřiných společností) Vodafone, dnes oznámil dvě významné změny, k nimž v nadcházejících měsících dojde ve vedení společnosti Oskar Vodafone. Zároveň také informoval, že podobné změny nastanou i v Connexu, rumunské sesterské společnosti Oskar Vodafonu.

Al Tolstoy
S platností od 14. října 2005 Al rezignuje na post předsedy představenstva a CEO Oskara (a podobnou pozici v rámci Connexu). Stane se tak po více než pěti letech ve službách společnosti, v rámci dokončování přesunu výkonných pravomocí v obou společnostech na Vodafone. Po 11 letech, strávených prací v zahraničí, plánuje návrat do Kanady, kde se hodlá věnovat rodině a koníčkům.

Karla D. Stephens
Taktéž s platností od 14. října 2005 se novou CEO společnosti Oskar Vodafone stává Karla D. Stephens. Bude pokračovat v probíhající integraci Oskara do globální struktury Vodafonu až do svého odchodu, který se očekává v únoru 2006.

„Karla a Al pomohli Oskar Vodafonu svými mimořádnými vůdčími schopnostmi a vizemi. Z pouhé myšlenky dokázali vytvořit jednu z nejúspěšnějších a nejoriginálnějších společností na středoevropském telekomunikačním trhu,“ prohlásil Donovan. „Velmi se těším na pokračující spolupráci s Karlou. A zároveň jí i Alovi přeji vše nejlepší do budoucnosti.“

Zároveň bylo oznámeno, že Liliana Solomonová byla jmenována CEO společnosti Connex. Prezident a COO Connexu Ted Lattimore ze společnosti odejde v prosinci 2005 a vrátí se zpět do Kanady.