Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone odměňuje věrné zákazníky, připravil pro ně tablety s připojením za zvýhodněnou cenu

03. září 2014

Vodafone připravil pro své stávající zákazníky nabídku špičkových tabletů i s mobilním připojením, kdy při pořízení zákazník zaplatí za tablet pouhou jednu korunu. Vodafone chce svojí novou nabídkou upozornit na to, že už za 25 korun denně zákazník může mít luxusní tablet připojený k internetu. Zákazník má na výběr mezi čtyřmi modely tabletů a datovým tarifem 4 nebo 10 GB.

Nový tablet i s připojením tak zákazníka vyjde na přibližně 14 až 33 korun denně v závislosti na vybraném modelu a tarifu. Pro srovnání - cena jednoho šálku kávy v restauraci se u nás podle údajů Českého statistického úřadu blíží 25 korunám.

V rámci zvýhodněné nabídky tabletů lze získat jeden ze čtyř přístrojů. Krom zmíněného iPadu mini s Retina displejem je to i 9,7palcový iPad Air, Samsung Galaxy Tab 4 8" LTE a Vodafone Smart Tab 4 8''. Na rozdíl od běžné nabídky stačí při pořízení tabletu vynaložit jen minimální částku – u trojice osmipalcových tabletů je to pouhá jedna koruna a v případě nejvyššího modelu iPad Air je počáteční částka o něco vyšší, a to 1500 Kč. Firemním zákazníkům je i tento přístroj k dispozici za korunu.

Nabídka platí pro věrné tarifní zákazníky Vodafonu, kteří využívají služby po dobu nejméně 6 měsíců, mají bezproblémovou platební morálku a jejichž průměrná měsíční útrata činí minimálně 50 korun. Využít speciální nabídky na tablety lze v běžných prodejních kanálech Vodafone, při současném pořízení datového tarifu Mobilní připojení 4 GB nebo 10 GB.

 

 

Vodafone Smart Tab 4 8“

Samsung Galaxy Tab 4 8“ 

Apple iPad mini s Retina displejem 

Apple iPad Air 

Mobilní připojení 4 GB

14 Kč/den

19 Kč/den

25 Kč/den

25 Kč/den

Mobilní připojení 10 GB

22 Kč/den

27 Kč/den

33 Kč/den

33 Kč/den

Počáteční platba za tablet

1 Kč

1 Kč

1 Kč

1 500 Kč (firemní zákazníci 1 Kč)

Měsíční platba za tarif a tablet (Kč)

409,50 (4 GB)

649,50 (10 GB)

559,50 (4 GB)

799,50 (10 GB)

759,50 (4 GB)

999,50 (10 GB)

759,50 (4 GB)

999,50 (10 GB)

Uvedené ceny za den jsou přepočtem celkové měsíční platby za tarif a tablet pro 1 měsíc o délce 30 dnů a jsou zaokrouhleny na celé koruny. Ceny jsou včetně DPH a platí při uzavření smlouvy na 24 měsíců.