Vodafone

Vodafone nabízí pevný ADSL internet i nefiremním zákazníkům

19. září 2011

Vodafone nově nabízí pevné ADSL připojení k internetu pro nefiremní zákazníky. Lidé si tak mohou pořídit v kombinaci se speciálními edicemi Tarifů na míru či Společných tarifů u Vodafonu za výhodnou cenu jak hlasové služby, tak mobilní internet na cesty i pevný internet na doma a platit za ně v rámci jednoho přehledného vyúčtování. Na rozdíl od konkurence lze u Vodafonu pevný internet pořídit za výhodnou cenu i bez smlouvy. „Touto nabídkou chceme našim nefiremním zákazníkům umožnit využití všech možností připojení k internetu, jak pevného, tak mobilního, a navíc ve výhodných kombinacích s hlasovými službami,“ říká Pavel Kuhn, senior manažer marketingu pro nefiremní zákazníky Vodafonu. Vodafone nabízí tři rychlosti pevného připojení s pevnou linkou i bez pevné linky – Vodafone Internet ADSL 8 Mbit, ADSL 16 Mbit a VDSL 25 Mbit.

Vodafone nově nabízí pevné ADSL připojení k internetu pro nefiremní zákazníky. Lidé si tak mohou pořídit v kombinaci se speciálními edicemi Tarifů na míru či Společných tarifů u Vodafonu za výhodnou cenu jak hlasové služby, tak mobilní internet na cesty i pevný internet na doma a platit za ně v rámci jednoho přehledného vyúčtování. Na rozdíl od konkurence lze u Vodafonu pevný internet pořídit za výhodnou cenu i bez smlouvy.

„Touto nabídkou chceme našim nefiremním zákazníkům umožnit využití všech možností připojení k internetu, jak pevného, tak mobilního, a navíc ve výhodných kombinacích s hlasovými službami,“ říká Pavel Kuhn, senior manažer marketingu pro nefiremní zákazníky Vodafonu.

Vodafone nabízí tři rychlosti pevného připojení s pevnou linkou i bez pevné linky – Vodafone Internet ADSL 8 Mbit, ADSL 16 Mbit a VDSL 25 Mbit. Všechny rychlosti pevného připojení je možné pořídit výhodně v rámci speciálních edic Tarifů na míru či Společných tariů, nebo dohromady ve výhodném balíčku s mobilním internetem.

Modem potřebný pro pevné připojení zákazník pořídí již za 577 Kč, a to v případě, že se zaváže využívat Vodafone Internet ADSL na 24 měsíců. Ostatním zákazníkům, kteří budou chtít využívat pevné připojení bez závazku, bude k dispozici za 1 677 Kč. Pevné připojení si mohou u Vodafonu aktivovat i zákazníci, kteří doma nevyužívají pevnou telefonní linku

Základní standardní cena Vodafone internet ADSL bez pevné linky

ADSL 8 Mbit ADSL 16 Mbit, VDSL 25 Mbit
660 Kč 880 Kč

Výhodná cena za Vodafone Internet ADSL v případě využití společně se speciální edicí Tarifů na míru nebo Společného tarifu na míru

ADSL 8 Mbit AADSL 16 Mbit, VDSL 25 Mbit
Vodafone Internet ADSL 396 Kč 528 Kč
Balíček Vodafone Internet ADSL+Internet v mobilu naplno 614 Kč 667 Kč

Modelový příklad:

Tříčlenná rodina může za 1256 korun měsíčně využívat v rámci speciální edice Společného tarifu na míru 100 společných minut na volání do všech sítí, volání a sms mezi sebou úplně bez obav a každý člen navíc i Internet v mobilu se 150 MB FUP. K tomu může nyní využít zvýhodněnou nabídku Vodafone Internet ADSL 8 Mbit pro domácí připojení PC za 396 korun. Celkově tak za hlasové služby, internet v mobilu pro každého a Internet na doma zaplatí rodina 1652 korun. Všechny údaje má přitom přehledně na jedné faktuře a může tak snadno kontrolovat své celkové výdaje za telekomunikační služby.

Více informací a kompletní ceník naleznou zájemci na www.vodafone.cz/adsl