Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone nabídne zpravodajství z MS v hokeji ze zahraničí zdarma

29. dubna 2011

Vodafone ve spolupráci se serverem www.isport.cz nabídne svým zákazníkům v zahraničí zdarma zpravodajství z mistrovství světa v ledním hokeji. Za surfování na stránce http://www.isport.

Vodafone ve spolupráci se serverem www.isport.cz nabídne svým zákazníkům v zahraničí zdarma zpravodajství z mistrovství světa v ledním hokeji. Za surfování na stránce http://www.isport.cz/mshokej se zákazníkům nebude odečítat či zpoplatňovat objem přenesených dat. Službu mohou využít zákazníci, kteří mají aktivovaný libovolný datový roamingový tarif od Vodafonu.

„Chtěli jsme touto nabídkou potěšit všechny majitele smartphonů a hokejové fanoušky, kteří jsou v době mistrovství například na služební cestě nebo dovolené v zahraničí, ale nechtějí přitom přijít o aktuální informace, jak si vede náš tým či jeho soupeři,“ vysvětlil Martin Chvátal, senior specialista marketingu roamingových služeb Vodafone.

Díky svému chytrému telefonu a mobilní stránce http://www.isport.cz/mshokej tak mohou být zákazníci Vodafone i v zahraničí stále v obraze ohledně hokejových událostí, aniž by přitom museli platit za přenesená data. Zákazníkům, kteří využívají některý z paušálních tarifů, se při pohybu na této stránce nezapočítávají data do FUP limitu v rámci balíčku. Ti, kteří při datování v zahraničí platí za každý přenesený kilobajt zvlášť, nezaplatí za přístup na tuto konkrétní stránku ani korunu.

Na stránce naleznou uživatelé veškeré důležité informace o dění na hokejovém mistrovství včetně rozpisu zápasů a výsledků utkání, informací ze zákulisí či krátkých rozhovorů s hráči. Stránky budou přístupné zdarma ze všech evropských zemí po celou dobu konání mistrovství světa, tedy od 29. dubna do konce května.

Ani ti zákazníci, kteří chtějí ze zahraničí sledovat další zpravodajství nejen o hokeji, se nemusejí obávat vysokých účtů za připojení k internetu v cizině. Pokud si aktivují některý z nových roamingových datových tarifů Vodafone Passport data na den nebo Vodafone Passport data na stálo, mohou využívat internet v mobilu za denní poplatek 50 korun či měsíční poplatek 177 korun stejně jako doma. Tarify si mohou aktivovat zákazníci OneNetu a zákazníci převedení na nový systém, kteří využívají některý z domácích datových tarifů Internet v mobilu či Internet v mobilu naplno. Pokud přesáhnou objem dat, pouze se sníží rychlost připojení, ale připojení poběží dál a zákazník nezaplatí ani korunu navíc. Více informací o roamingových datových tarifech naleznou na www.vodafone.cz/roaming.