Vodafone

Vodafone nabídne nový datový tarif – Připojení na stálo

29. ledna 2008

Vodafone svým zákazníkům od 6. února nabídne neomezený mobilní datový tarif Připojení na stálo za měsíční paušál 650 korun včetně DPH. Zákazníci si ho budou moci bezplatně vyzkoušet. Tarif Připojení na stálo je vhodný pro časté surfování na internetu. V nabídce Vodafonu bude nadále i stávající neomezený tarif Připojení na dlouho, který je výhodnější pro občasné využití při menším datovém provozu.

Vodafone svým zákazníkům od 6. února nabídne neomezený mobilní datový tarif Připojení na stálo za měsíční paušál 650 korun včetně DPH. Zákazníci si ho budou moci bezplatně vyzkoušet.

Tarif Připojení na stálo je vhodný pro časté surfování na internetu. V nabídce Vodafonu bude nadále i stávající neomezený tarif Připojení na dlouho, který je výhodnější pro občasné využití při menším datovém provozu. Všichni stávající i noví zákazníci, kteří si daný datový tarif dosud nikdy neaktivovali, budou mít od 6. února možnost vyzkoušet si oba neomezené datové tarify na měsíc zdarma.

„Díky novému tarifu Připojení na stálo se zákazníci nebudou muset ohlížet na datový provoz. Budou moci mobilní internet používat zcela neomezeně a to za méně peněz než s dosavadním tarifem Připojení na dlouho. Nový tarif je ideální zejména pro firmy, ale i pro nefiremní zákazníky, kteří chtějí spolehlivé mobilní připojení k internetu“ říká Luboš Pech, manažer produktů pro firemní zákazníky.

Společně s novým tarifem budou mít od 6. února po dobu šesti měsíců zákazníci možnost pořídit si datovou kartu nebo USB modem potřebný pro připojení za zvýhodněnou cenu 977 Kč včetně DPH. Jedinou podmínkou je používání jednoho z obou datových tarifů po dobu šesti měsíců.

Neomezené datové tarify Vodafonu:

Tarif Rychlost Cena FUP
Připojení na stálo až 236 kbps 650 kč/měsíc 3 GB
Připojení na dlouho až 236 kbps 200 -750 kč/měsíc 3 GB

Ceny včetně 19% DPH

Připojení na stálo využívá technologii GPRS/EDGE umožňující připojení rychlostí až 236 kbps. Mobilní připojení k internetu Vodafone je dostupné pro 70 procent obyvatel České republiky.