Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone nabídne jízdní řády zdarma

20. září 2007

V rámci probíhajícího celoevropského Týdne mobility nabídne Vodafone od 16.9. do 23.9. 2007 přístup ke službě Jízní řády na portálu Vodafone live! zcela zdarma a umožní tak všem řidičům snadné vyhledání alternativního dopravního spojení.

V rámci probíhajícího celoevropského Týdne mobility nabídne Vodafone od 16.9. do 23.9. 2007 přístup ke službě Jízní řády na portálu Vodafone live! zcela zdarma a umožní tak všem řidičům snadné vyhledání alternativního dopravního spojení. Vodafone tak chce v rámci svého programu společenské odpovědnosti podpořit Týden mobility, jehož cílem je rozvoj udržitelné mobility v městských centrech, šetrné k životnímu prostředí a k obyvatelům. Velkým příznivcem veřejné dopravy je také generální ředitel Vodafonu Grahame Maher, který používá pro každodenní cestu do práce pražské metro a tramvaj.

„Přístup ke službe Jízní řády zdarma usnadní našim zákazníkům využívání veřejných dopravních prostředků, které jsou ve srovnání s osobní automobilovou dopravou výrazně šetrnější k obyvatelům měst a životnímu prostředí,“ říká Přemysl Fillip, senior manažer společenské odpovědnosti Vodafonu ČR.

Jízdní řády na Vodafone live! zdarma
  • od 16.9. do 23.9. 2007 zdarma
  • pro všechny zákazníky Vodafonu
  • služba nabízí jízdní řády meziměstské dopravy a městské dopravy ve většině měst ČR

Jízdní řády patří mezi nejvyužívanější služby portálu Vodafone live!, jehož návštěvnost stoupla meziročně o 100%.

Cílem každoročních Týdnů mobility je podpořit udržitelnou mobilitu a to zejména rozvojem:
  • veřejné městské dopravy
  • cyklistické a pěší infrastruktury ve městech
  • městských autopůjčoven

Do Týdnu mobility 2007 je zapojeno 1 300 evropských měst z toho 37 měst v ČR.