Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone má nového viceprezidenta oddělení Péče a prodeje

05. března 2013

Novým viceprezidentem oddělení Péče a prodeje ve Vodafonu se od 1. března stal Jiří Báča. Funkci přebírá po dočasném viceprezidentovi Pavlu Kosovi, který nadále v oddělení zůstává ředitelem. Báča si do Vodafonu přináší zkušenosti s online i maloobchodním prodejem a péčí o zákazníky z několika vedoucích pozic v bankovnictví.

Před příchodem do Vodafonu působil na vedoucích pozicích v mBank, PPF, CITIBANK, HVB Bank a Komerční bance, kde byl zodpovědný za strategie, rozvoj produktového portfolia nebo zvyšování počtu klientů. Na svém posledním působišti pomohl mimo jiné významně zvýšit podíl GE Money Bank na českém trhu.

Jiří Báča získal tituly na Vysoké škole finanční a správní v Praze a na Masarykově univerzitě v Brně v oborech Management a ekonomika a Finance a finanční služby.

 Ve volném čase se nejraději věnuje aktivnímu odpočinku v podobě lyžování, tenisu, horského lezení a cestování.