Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone má dárek pro každou ze 14 milionů SIM karet v ČR

02. listopadu 2010

Letos má Vodafone dárek pro všechny zákazníky, kteří vlastní alespoň jednu z více než 14 milionů českých SIM karet. Každý vlastník SIM karty může o letošních Vánocích ze svého čísla odeslat zdarma 500 MMS nebo SMS do všech GSM sítí ze serveru Vodafone park. Vodafone zároveň posílí pozici jedničky na trhu v prodeji chytrých telefonů tím, že srazí cenu mobilů s dotykovým displejem a výrazně tak přispěje k tomu, že si chytrý telefon bude moci pořídit opravdu každý. Uživatelé předplacených služeb dostanou navíc dárek v podobě lákavých odměn za dobití. „Dárkem pro 14 milionů českých SIM karet navazujeme na loňskou úspěšnou kampaň, díky níž se počet MMS v naší síti meziročně zdvojnásobil.

Letos má Vodafone dárek pro všechny zákazníky, kteří vlastní alespoň jednu z více než 14 milionů českých SIM karet. Každý vlastník SIM karty může o letošních Vánocích ze svého čísla odeslat zdarma 500 MMS nebo SMS do všech GSM sítí ze serveru Vodafone park. Vodafone zároveň posílí pozici jedničky na trhu v prodeji chytrých telefonů tím, že srazí cenu mobilů s dotykovým displejem a výrazně tak přispěje k tomu, že si chytrý telefon bude moci pořídit opravdu každý. Uživatelé předplacených služeb dostanou navíc dárek v podobě lákavých odměn za dobití.

„Dárkem pro 14 milionů českých SIM karet navazujeme na loňskou úspěšnou kampaň, díky níž se počet MMS v naší síti meziročně zdvojnásobil. Roste i počet SMS odeslaných z počítače přes internet, z celkového počtu už je to každá šestá. Z www.vodafonepark.cz, který je dokonalou SMS a MMS bránou, může zprávy pohodlně posílat každý, včetně zákazníků konkurence. Pro všechny máme připraveno celkem sedm miliard zpráv,“ říká Pavel Kuhn, marketingový manažer pro nefiremní zákazníky Vodafonu.

Vodafone také posílí pozici jedničky v prodejích chytrých telefonů. Z celkového počtu prodaných telefonů tvořily v září 2010 smartphony u Vodafone už 40%. Na začátku roku to přitom bylo pouze 10 %. Zájem zákazníků o chytré telefony a mobilní data Vodafone podpoří i vánoční nabídkou mobilů za skvělé ceny.

„Budoucnost vidíme jednoznačně v chytrých telefonech s datovým připojením. Naše vánoční nabídka výhodných dotykových mobilů je vyvrcholením našich letošních aktivit. Krom rychlého pokrývání ČR signálem 3G (33% populace) a technologií CDMA (80% populace) jsme se také stali jedničkou v prodejích chytrých telefonů. Vánoční nabídkou chceme na tento úspěch navázat a zpřístupnit mobilní internet ještě většímu počtu zákazníků, ale také nabídnout možnost levně pořídit chytrý telefon zákazníkům naší konkurence.“ říká David Duroň, ředitel marketingu pro firemní zákazníky Vodafonu.

Vodafone letos k Vánocům naděluje:

1/ 500 SMS či MMS ze serveru Vodafone park:

 • Lze čerpat libovolně dle potřeby SMS či MMS až do celkových 500 ks
 • Platí pro zákazníky Vodafonu i pro zákazníky konkurence do všech GSM sítí
 • SMS do sítě Vodafone jsou bezplatné a do limitu se nepočítají
 • Zákazníci mohou vybírat i z vánočních MMS šablon
 • Platí po tři měsíce od nové registrace, nebo od 1.11.2010 do 31.1.2011 pro registrace stávající

Na Vodafone parku naleznou zákazníci SMS a MMS brány a automatickou synchronizaci a archivaci kontaktů z telefonu. Vodafone park umožňuje odesílat zprávy i na více čísel najednou nebo odeslání zpráv odložit.

2/ Sleva 1000 Kč na všechny chytré telefony s dotykovým displejem pro zákazníky Vodafonu, kteří:

 • Aktivují datový tarif Internet v mobilu naplno (500 MB FUP) +
 • Tarif na míru s minimálním měsíčním plněním ve výši 477 Kč měsíčně
 • Nabídka platí od 1.11.2010 do 31.12.2010
 • Platí, pokud zákazník setrvá na datovém tarifu Internet v mobilu naplno a zároveň na minimálním měsíčním plnění 477 Kč po dobu 6 měsíců.

3/ Sleva 2000 Kč na všechny chytré telefony s dotykovým displejem pro firemní zákazníky Vodafonu, kteří:

 • Aktivují datový tarif Internet v mobilu naplno (500 MB FUP) +
 • Tarif na míru s minimálním měsíčním plněním ve výši 777 Kč měsíčně
 • Nabídka platí od 1.11.2010 do 31.12.2010
 • Platí, pokud zákazník setrvá na datovém tarifu Internet v mobilu naplno a zároveň na minimálním měsíčním plnění 777 Kč po dobu 9 měsíců.

4/ Odměny za dobití předplacené karty:

 • Zákazník, který jednorázově dobije svou předplacenou kartu, má šanci podle výše dobití získat na 1 týden následující výhody
 • Nabídka platí od 2.11.2010 do 31.1.2010
 • Platí při každém dobití
Výše dobití Odměna
300 Kč – 399 Kč Neomezené SMS do sítě Vodafone na 1 týden
400 Kč – 499 Kč Neomezené volání v síti Vodafone na 1 týden
500 Kč a více Neomezené SMS a volání v síti Vodafone na 1 týden

Více informací o vánoční nabídce Vodafonu naleznete na www.vodafone.cz/vanoce