Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone cílí v nové kampani na firemní zákazníky

30. března 2012

Vodafone spustí od 2. dubna kampaň na službu Kancelář online, která kombinuje mobilní a pevné připojení k internetu se vždy aktuálním softwarem Microsoft Office 365. Cílem kampaně je oslovit firmy, které by rády využívaly kvalitní kancelářské programy, ale nechtějí investovat větší částky do pořizování softwaru a dokupování aktualizací. Kampaň poběží do konce května v tisku, rádiu, online médiích a outdoorových médiích.

„S novou kampaní na službu Kancelář online se chceme zaměřit na menší a středně velké společnosti. Díky tomuto produktu zákazník získá IT služby jako business třídě“. Tuto nabídku proto symbolizuje postava letušky,“ říká Markéta Moreno, ředitelka pro značku, komunikaci a zákaznickou zkušenost.

ATL a BTL kampaň pro Vodafone realizovala agentura Team Red a online kampaň agentura Advertures.

Microsoft Office 365 si mohu zákazníci pořídit u Vodafonu samostatně, nebo za zvýhodněnou cenu v kombinaci s mobilním a pevným připojením k internetu.

Více informací o nabídce naleznete na www.vodafone.cz/kancelar-online