Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone a T-Mobile oznamují začátek jednání o sdílení infrastruktury

26. září 2006

Společnosti T-Mobile Czech Republic a Vodafone Czech Republic dnes oznámily, že budou jednat o možnosti sdílení a rozvoje infrastruktury pro mobilní služby. Pokud tato jednání budou úspěšná, mohl by jejich výsledek představovat významný krok pro další zlepšování kvality a dostupnosti mobilních služeb poskytovaných českým zákazníkům. Klíčovým přínosem případné dohody obou společností by mohlo být lepší pokrytí a tím i dostupnost služeb pro zákazníky při zmenšených nárocích na počet základnových stanic a tedy i snížení negativních dopadů na životní prostředí. „Tato spolupráce představuje inovativní řešení i v evropském kontextu a je skvělým příkladem průkopnictví České republiky v oblasti mobilních komunikací,“ uvedli zástupci obou společností..

Společnosti T-Mobile Czech Republic a Vodafone Czech Republic dnes oznámily, že budou jednat o možnosti sdílení a rozvoje infrastruktury pro mobilní služby. Pokud tato jednání budou úspěšná, mohl by jejich výsledek představovat významný krok pro další zlepšování kvality a dostupnosti mobilních služeb poskytovaných českým zákazníkům.

Klíčovým přínosem případné dohody obou společností by mohlo být lepší pokrytí a tím i dostupnost služeb pro zákazníky při zmenšených nárocích na počet základnových stanic a tedy i snížení negativních dopadů na životní prostředí.

„Tato spolupráce představuje inovativní řešení i v evropském kontextu a je skvělým příkladem průkopnictví České republiky v oblasti mobilních komunikací,“ uvedli zástupci obou společností.