Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vánoční kampaň Vodafonu ukáže zázraky a sílu lidské sítě v podání Ondřeje Vetchého

03. prosince 2019

Pod názvem „Lidská síť dokáže zázraky“ nasadil Vodafone od 1. prosince svůj vánoční spot s Ondřejem Vetchým, který bude k vidění nejen na televizních obrazovkách, ale i v online médiích. Příběh o malém chlapci zdůrazňuje, jakou sílu lidé mají, když se spojí pro dobrou věc. Pomoci jim v tom dokážou i moderní technologie.

Kreativa vychází z nové komunikační platformy, kterou Vodafone představil v polovině letošního roku. Operátor dlouhodobě staví komunikaci na vyjádření svého hlavního poslání, kterým je působit pozitivním způsobem na společnost a spojovat lidi. Tu nejsilnější síť tvoříme my, lidé, a technologie jsou naším nástrojem. Vodafone věří v sílu technologií, které je však nutné využívat správným způsobem a pro dobrou věc.

Právě na tomto ideovém půdorysu je postavena i aktuální vánoční kampaň, jejíž tváří je herec Ondřej Vetchý. Ten v ní vystupuje sám za sebe jako aktivista, inspirátor a především jako obyčejný a – jak sám říká – slušný člověk, který chce lidi inspirovat k tomu, aby si byli blíž. Protože když pochopíme, že „být si blíž“ není jen prázdná fráze, a dokážeme spojit své síly, začnou se dít úžasné věci. A je úplně jedno, jestli jsou zrovna Vánoce, nebo ne.

Spolu na scéně Ondřej i Aron Vetchý

Důraz na sílu lidského spojení je i hybatelem samotného vánočního příběhu o malém chlapci, který si vysnil, že se stane kouzelníkem. A jak už to tak bývá, jeho snu stojí v cestě překážky. Díky lidem, kteří se dají dohromady a pomohou mu, se však nakonec stane malý zázrak a vše se obrátí správným směrem.

Blízko k sobě měli i hlavní protagonisté a členové štábu při realizaci spotu. Syna Ondřeje Vetchého si zahrál jeho skutečný syn, osmiletý Aron Vetchý. Hlavní roli malého kouzelníka pak ztvárnil stejně starý Alessandro Flavio Rosso, který je synovcem režiséra a herce Vojty Kotka, který spot režíroval. Alessandro, kterému nikdo neřekne jinak než Alí, si splnil svůj velký sen stát před kamerou. Ačkoli s herectvím neměl žádné předchozí zkušenosti, svým přesvědčivým výkonem nenechal nikoho na pochybách, že dost možná půjde ve stopách svého strýce. Mimochodem, pozitivní spojení zafungovalo i mezi oběma kluky, kteří se během natáčení spřátelili. Místem natáčení byla Základní škola a Mateřská škola Kralupy nad Vltavou, na spotu spolupracoval Vodafone s kreativní agenturou McCANN Prague.

Spojení sil mezi lidmi i v byznysu

Myšlenka „spojování“ provází tento rok Vodafone nejen v ideové rovině, ale i reálně na poli byznysu: právě úspěšně probíhá převzetí společnosti UPC. Svou roli mobilního operátora tak Vodafone dlouhodobě rozšiřuje o poskytování kvalitního pevného internetu a televizní zábavy pro celou rodinu.

Vánoční spot Vodafonu najdete na adrese https://www.youtube.com/watch?v=PsDOar7aUGs