Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

SPRÁVU SÍTĚ OSKAR BUDE ŘÍDIT NEJMODERNĚJŠÍ SOFTWARE

04. dubna 2001

Oskar přináší další zvýšení kvality sítě pro své zákazníky podpisem několikaleté smlouvu se společností WatchMark, dodavatelem nejmodernějšího softwaru pro zajištění bezdrátových telekomunikačních služeb. Oskar je prvním evropským mobilním operátorem, který použije nový modulární software WatchMark, upravený speciálně pro moderní bezdrátové sítě. Sada programů instalovaných v Oskar High-Tech Centru bude zahrnovat WatchMark’s Control™ (fault management system/systém řízení chyb), Prospect™ (performance management system/systém řízení výkonu) a Pilot™ (visualization and decision management products/vizualizační a rozhodovací řídící produkty). „Oskar získá od WatchMark soubor operačních systémů, které mu umožní další zvýšení spolehlivosti a kvality sítě a navíc pomohou snížit provozní náklady,“ řekl Jon Eddy, ředitel pro technický rozvoj společnosti Český Mobil. Oskar implementuje software na údržbu systému pro síť Oskar v Oskar Hi-Tech Centru v Říčanech u Prahy.

Oskar přináší další zvýšení kvality sítě pro své zákazníky podpisem několikaleté smlouvu se společností WatchMark, dodavatelem nejmodernějšího softwaru pro zajištění bezdrátových telekomunikačních služeb.

Oskar je prvním evropským mobilním operátorem, který použije nový modulární software WatchMark, upravený speciálně pro moderní bezdrátové sítě. Sada programů instalovaných v Oskar High-Tech Centru bude zahrnovat WatchMark’s Control™ (fault management system/systém řízení chyb), Prospect™ (performance management system/systém řízení výkonu) a Pilot™ (visualization and decision management products/vizualizační a rozhodovací řídící produkty).

„Oskar získá od WatchMark soubor operačních systémů, které mu umožní další zvýšení spolehlivosti a kvality sítě a navíc pomohou snížit provozní náklady,“ řekl Jon Eddy, ředitel pro technický rozvoj společnosti Český Mobil.

Oskar implementuje software na údržbu systému pro síť Oskar v Oskar Hi-Tech Centru v Říčanech u Prahy. Oskarovi technici budou moci díky novému softwaru vyladit výkonnost systému ke zdokonalení pokrytí a rozšířovat možnosti bezdrátového přenosu.

Modulární projekt softwaru zjednodušuje integraci a významně snižuje čas na instalaci. Oskar a WatchMark očekávají, že instalace produktů, nastavení a testování postupů bude provedena během několika týdnů.