Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

SMSKUJTE S PŘEDPLACENOU KARTOU JIŽ ZA 1,25 KČ.

15. listopadu 2005

Od dnešního dne mohou uživatelé předplacených karet posílat textové zprávy do všech sítí v ČR za 1,50 Kč i s DPH. Umožní jim to nová předplacená karta Oskar Vodafonu Oskarta Super. Uživatelé nové Oskarty Super, se kterou Oskar Vodafone nyní přichází na trh, mohou využít trvalé nabídky a kdykoliv v průběhu roku si objednat ze 2 balíčků – SMS balíček a Nonstop víkend. S novým Programem Dvojka, se kterým zákazníci volají na 2 vybraná čísla ze sítě Oskar levněji, mohou zákazníci navíc ušetřit po celý rok. SMS balíček obsahuje za 50 Kč (59,5 Kč s DPH) 40 SMS do všech sítí v České republice.

Od dnešního dne mohou uživatelé předplacených karet posílat textové zprávy do všech sítí v ČR za 1,50 Kč i s DPH. Umožní jim to nová předplacená karta Oskar Vodafonu Oskarta Super.

Uživatelé nové Oskarty Super, se kterou Oskar Vodafone nyní přichází na trh, mohou využít trvalé nabídky a kdykoliv v průběhu roku si objednat ze 2 balíčků – SMS balíček a Nonstop víkend. S novým Programem Dvojka, se kterým zákazníci volají na 2 vybraná čísla ze sítě Oskar levněji, mohou zákazníci navíc ušetřit po celý rok.

SMS balíček obsahuje za 50 Kč (59,5 Kč s DPH) 40 SMS do všech sítí v České republice. V rámci předplacených karet se jedná o nejlevnější cenu za 1 SMS do všech sítí v ČR, a to 1,25 Kč (1,50 s DPH). Na poslání těchto textových zpráv má zákazník 7 následujících dnů od aktivace balíčku. Pokud je zákazník nevyužije, nepřevádí se. Další balíček si může zákazník pořídit až za 7 dní od předcházející aktivace.

Balíček Nonstop víkend stojí 50 Kč (59,5 Kč s DPH) a obsahuje neomezené volání zdarma do sítě Oskar po dobu příslušného víkendu. Pokud tedy zákazníci protelefonují každý víkend více jak 8 minut, vyplatí se jim aktivovat v rámci Oskarty Super balíček Nonstop víkend každý týden. Bezplatné volání se nevztahuje na čísla v rámci Programu dvojka.

Oskarta Super je také připravena na přenositelnost mobilního čísla a sjednocuje cenu za volání do všech sítí v České republice, a to na 6 Kč (7,14 s DPH) za minutu. Uživatelé si kdykoliv mohou zdarma aktivovat Program dvojka, v rámci kterého volají na 2 vybraná čísla ze sítě Oskar jen za 2 Kč (2,38 Kč s DPH).

„Netarifní zákazníci mají možnost volby mezi Oskartou Super a stávající Oskartou. Nová Oskarta Super je určena především pro ty, kteří rádi kombinují balíčky, nabízené služby i akční nabídky tak, aby mohli využívat služby co nejvýhodněji. Oskarta Super navíc nabízí volání do všech sítí za stejnou cenu podobně jako tarify Naplno, což zákazníci ocení především s blížící se přenositelností čísel,“ říká Lukáš Antoš, ředitel pro získávání nových zákazníků Oskar Vodafonu.

Současná služba Flexisazba, v rámci které mohli majitelé klasické předplacené karty při provolání více jak 700 Kč volat levněji, je zrušena. „Flexisazbu využívalo jen malé procento našich zákazníků. Pro zákazníky, kteří provolají v daném měsíci tuto částku, je výhodnější využívat naše tarifní programy. Pro ty, kteří přesto chtějí zůstat na předplacené kartě, jsme připravili novou Oskartu Super s Programem dvojka a výhodnými balíčky,“ vysvětluje Lukáš Antoš.

Navíc zákazníci, kteří si v rámci vánoční kampaně pořídí do 31.12. 2005 novou Oskartu Super, budou volat celé 4 víkendy komukoliv v síti Oskar zdarma . Navíc, když si dobijí kredit nejpozději do konce ledna 2006 alespoň 500 Kč, získají k prvnímu takovému dobití zdarma neomezené volání v síti Oskar na další 4 následující víkendy. Zájemci tak mohou získat volání do sítě Oskar zdarma až po dobu 8 víkendů.

Oskar Vodafone tuto nabídku představil již začátkem listopadu spolu s nabídkou pro tarifní zákazníky. Zákazníci tarifů Naplno (kromě Rozjezdu Naplno) mohou s nabídkou Nonstop Vánoce volat neomezeně do sítě Oskar po dobu až jednoho roku. Uživatelé tarifu Rozjezd Naplno získávají neomezená víkendová volání do sítě Oskar zdarma po dobu až 3 měsíců.

Více informací na www.neomezenevolani.cz.