Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Skládal senior managerem oddělení Media Solutions Vodafone

05. srpna 2008

Novým senior manažerem oddělení Media Solutions ve Vodafonu se v červenci stal Marek Skládal. Jeho úkolem bude udržet vedoucí postavení Vodafonu v oblasti mobilní reklamy a hledat v tomto odvětví nové příležitosti a obchodní modely. Skládal přichází do Vodafonu z internetového portálu Atlas.cz, kde roky působil jako ředitel prodeje klíčovým zákazníkům. Marek Skládal (36) bude ve Vodafonu zodpovědný za prodej reklamního prostoru v tištěných, on-line médiích a v mobilní reklamě.

Novým senior manažerem oddělení Media Solutions ve Vodafonu se v červenci stal Marek Skládal. Jeho úkolem bude udržet vedoucí postavení Vodafonu v oblasti mobilní reklamy a hledat v tomto odvětví nové příležitosti a obchodní modely. Skládal přichází do Vodafonu z internetového portálu Atlas.cz, kde roky působil jako ředitel prodeje klíčovým zákazníkům.

Marek Skládal (36) bude ve Vodafonu zodpovědný za prodej reklamního prostoru v tištěných, on-line médiích a v mobilní reklamě.

Nedávno vzniklé oddělení Media solutions, do kterého Skládal nově nastupuje, má v současné době ve Vodafonu za úkol rozšířit příjmy společnosti plynoucí z telekomunikačních služeb o příjem z reklamy. Do budoucna by oddělení Media Solutions mělo tyto příjmy nejen navýšit, ale zejména hledat a budovat v této oblasti nové příležitosti.

Mediální portfolio společnosti Vodafone v současné době zahrnuje:

  • Službu Student SMS grátis s 80 000 registrovaných uživatelů
  • Portál Vodafone live! s 270 000 unikátními uživateli za měsíc
  • Web SMS brána s milionem unikátních uživatelů za měsíc
  • Web Vodafone.cz s 1,9 milionu unikátních uživatelů za měsíc
  • Časopis Čilichili s nákladem 140 000 výtisků

Marek Skládal pracoval šest let v internetovém portále Atlas.cz, od roku 2006 jako ředitel prodeje klíčovým zákazníkům. Vedl zde tým obchodníků pro klíčové partnery a byl zodpovědný za tvorbu business plánu i jeho plnění. Ve volném čase se věnuje zejména rodině, dětem, squashi nebo bowlingu. Ale nebojí se ani adrenalinových aktivit, jako je například tandemový seskok.