Vodafone

Semma je novou direct marketingovou agenturou Vodafonu

15. února 2008

Ve výběrovém řízení na novou direct marketingovou agenturu Vodafonu zvítězila agentura Semma. Spolupráce mezi Semmou a Vodafonem odstartuje v dubnu. Agentura Semma bude pro Vodafone zajišťovat především poradenství a exekuci v oblasti direct marketingu a taktické komunikace: přípravu koncepcí reklamních kampaní kreativní práci v oblasti designu a textů produkci schválených kampaní plánování, výběr, návrhy a realizace dalších komunikačních aktivit na podporu značky a produktů podle schválených návrhů přípravu, aktualizaci a produkci POS materiálů, direct mailů a jiných tiskových materiálů Spolupráce se stávající agenturou theFarm skončí v březnu. V lednovém uzavřeném výběrovém řízení oslovil operátor několik agentur, z nichž se do užšího kola probojovaly: Semma, Dimar a theFarm. Více informací na www.

Ve výběrovém řízení na novou direct marketingovou agenturu Vodafonu zvítězila agentura Semma. Spolupráce mezi Semmou a Vodafonem odstartuje v dubnu.

Agentura Semma bude pro Vodafone zajišťovat především poradenství a exekuci v oblasti direct marketingu a taktické komunikace:

  • přípravu koncepcí reklamních kampaní
  • kreativní práci v oblasti designu a textů
  • produkci schválených kampaní
  • plánování, výběr, návrhy a realizace dalších komunikačních aktivit na podporu značky a produktů podle schválených návrhů
  • přípravu, aktualizaci a produkci POS materiálů, direct mailů a jiných tiskových materiálů

Spolupráce se stávající agenturou theFarm skončí v březnu.

V lednovém uzavřeném výběrovém řízení oslovil operátor několik agentur, z nichž se do užšího kola probojovaly: Semma, Dimar a theFarm.

Více informací na www.vodafone.cz