Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Semma je novou direct marketingovou agenturou Vodafonu

15. února 2008

Ve výběrovém řízení na novou direct marketingovou agenturu Vodafonu zvítězila agentura Semma. Spolupráce mezi Semmou a Vodafonem odstartuje v dubnu. Agentura Semma bude pro Vodafone zajišťovat především poradenství a exekuci v oblasti direct marketingu a taktické komunikace: přípravu koncepcí reklamních kampaní kreativní práci v oblasti designu a textů produkci schválených kampaní plánování, výběr, návrhy a realizace dalších komunikačních aktivit na podporu značky a produktů podle schválených návrhů přípravu, aktualizaci a produkci POS materiálů, direct mailů a jiných tiskových materiálů Spolupráce se stávající agenturou theFarm skončí v březnu. V lednovém uzavřeném výběrovém řízení oslovil operátor několik agentur, z nichž se do užšího kola probojovaly: Semma, Dimar a theFarm. Více informací na www.

Ve výběrovém řízení na novou direct marketingovou agenturu Vodafonu zvítězila agentura Semma. Spolupráce mezi Semmou a Vodafonem odstartuje v dubnu.

Agentura Semma bude pro Vodafone zajišťovat především poradenství a exekuci v oblasti direct marketingu a taktické komunikace:

  • přípravu koncepcí reklamních kampaní
  • kreativní práci v oblasti designu a textů
  • produkci schválených kampaní
  • plánování, výběr, návrhy a realizace dalších komunikačních aktivit na podporu značky a produktů podle schválených návrhů
  • přípravu, aktualizaci a produkci POS materiálů, direct mailů a jiných tiskových materiálů

Spolupráce se stávající agenturou theFarm skončí v březnu.

V lednovém uzavřeném výběrovém řízení oslovil operátor několik agentur, z nichž se do užšího kola probojovaly: Semma, Dimar a theFarm.

Více informací na www.vodafone.cz