Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus

Tisková zpráva

 

Semma je novou direct marketingovou agenturou Vodafonu

15. února 2008

Ve výběrovém řízení na novou direct marketingovou agenturu Vodafonu zvítězila agentura Semma. Spolupráce mezi Semmou a Vodafonem odstartuje v dubnu. Agentura Semma bude pro Vodafone zajišťovat především poradenství a exekuci v oblasti direct marketingu a taktické komunikace: přípravu koncepcí reklamních kampaní kreativní práci v oblasti designu a textů produkci schválených kampaní plánování, výběr, návrhy a realizace dalších komunikačních aktivit na podporu značky a produktů podle schválených návrhů přípravu, aktualizaci a produkci POS materiálů, direct mailů a jiných tiskových materiálů Spolupráce se stávající agenturou theFarm skončí v březnu. V lednovém uzavřeném výběrovém řízení oslovil operátor několik agentur, z nichž se do užšího kola probojovaly: Semma, Dimar a theFarm. Více informací na www.

Ve výběrovém řízení na novou direct marketingovou agenturu Vodafonu zvítězila agentura Semma. Spolupráce mezi Semmou a Vodafonem odstartuje v dubnu.

Agentura Semma bude pro Vodafone zajišťovat především poradenství a exekuci v oblasti direct marketingu a taktické komunikace:

  • přípravu koncepcí reklamních kampaní
  • kreativní práci v oblasti designu a textů
  • produkci schválených kampaní
  • plánování, výběr, návrhy a realizace dalších komunikačních aktivit na podporu značky a produktů podle schválených návrhů
  • přípravu, aktualizaci a produkci POS materiálů, direct mailů a jiných tiskových materiálů

Spolupráce se stávající agenturou theFarm skončí v březnu.

V lednovém uzavřeném výběrovém řízení oslovil operátor několik agentur, z nichž se do užšího kola probojovaly: Semma, Dimar a theFarm.

Více informací na www.vodafone.cz