Vodafone

S Vodafonem nyní po Evropě bez poplatků. Tarif Red LTE premium nově s neomezeným roamingem na každý den

03. května 2016

Od 1. května 2016 přidává Vodafone do svého tarifu Red LTE premium službu Vodafone Roaming na den na celý měsíc. Svůj neomezený tarif si tak mohou zákazníci užívat v zahraničí stejně jako doma každý den, kdykoliv v měsíci.

„Velké množství našich zákazníků často cestuje a potřebuje v pohodě komunikovat nejen doma, ale právě i při svých cestách do zahraničí. Těmto náročným zákazníkům chceme vyjít vstříc, a proto jsme pro ně připravili zajímavé řešení komunikačních potřeb v roamingu,“ uvedl Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky Vodafonu.

Tarif Red LTE premium a Business Red LTE premium lze nově zakoupit za 1 599 Kč s roamingem po Evropě v ceně. Stávající zákazníci toto řešení dostali bez navýšení ceny a nutnosti cokoliv dělat. Doposud bylo pro tarif připraveno 5 dnů služby Roaming na den. Každý další den nad rámec byl pak účtován za 69 Kč.

Službu Vodafone Roaming na den lze samozřejmě aktivovat i k ostatním tarifům. Za 69 Kč umožňuje po dobu 24 hodin bez příplatku volat a posílat textové zprávy stejně jako doma a využívat 100 MB dat z tarifu na den.

Čechům se Tarif Red LTE premium vyplatí. Dle posledních dostupných statistik z roku 2014 totiž strávili jedním pobytem na dovolené v zahraničí průměrně 9,2 dne.