Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Přichází nový Vodafone Smart prime 7. Navazuje na úspěch loňské řady

02. května 2016

Mezi zákazníky velmi populární telefon Vodafone Smart prime 6 má nového nástupce. Do České republiky přichází nový Vodafone Smart prime 7, který je k dispozici od dnešního dne. Nabízí novinky, jako je nejnovější Android 6.0 Marshmallow, vylepšený design a zpracování spolu se zaobleným 2.5D displejem. Poháněn je výkonným hardwarem a podporuje rychlé sítě LTE, přičemž si stále drží nízkou cenu 3 277 Kč.

„Naše telefony z řady Smart 6 měly v minulém roce u zákazníků obrovský úspěch. Přesto jsme zapracovali ještě více na designu a výkonu. Výsledkem je Smart prime 7, který považujeme za jeden z nejelegantnějších a nejvýkonnějších telefonů v dané cenové kategorii,“ říká Jan Linhart, produktový specialista Vodafonu.

Vodafone Smart prime 7                                                                                        

Nástupce modelu Vodafone Smart prime 6 přichází s 5palcovým IPS displejem a HD rozlišením s 293 PPI (počet pixelů na jeden palec). Je osazen nejnovějším operačním systémem Android ve verzi 6.0 Marshmallow. O výkon se stará čtyřjádrový procesor od Qualcomm Snapdragon 212, taktovaný na 1,3 GHz a 1 GB operační paměti. Smart prime 7 si tak poradí i s náročnějšími aplikacemi a multimediální obsah pro něj nebude žádnou překážkou. O dlouhý provoz na jedno nabití se postará baterie s kapacitou 2540 mAh.

Pro ukládání fotografií, dokumentů a dalšího uživatelského obsahu je připraveno interní úložiště o celkové kapacitě 8 GB. To lze dále rozšířit pomocí microSD karty až o 128 GB. Hlavní fotoaparát má k dispozici 8 megapixelů s LED bleskem, automatickým ostřením a senzor OmniVision, který má na starosti konečné vylepšení fotografií a videí. Fotoaparát lze navíc aktivovat i při zhasnutém displeji pouhým dvojitým poklepáním na tlačítko hlasitosti. Pro selfie nadšence je připraven přední fotoaparát s 5 megapixely. Smart prime 7 podporuje surfování na nejrychlejší datové síti LTE v plné šíři a nechybí mu ani NFC modul nebo Bluetooth ve verzi 4.0.

Vodafone Smart prime 7 je k dispozici v prodejních kanálech Vodafonu a jeho standardní cena bez závazku je 3 277 Kč. K dispozici je od dnešního dne v černo-stříbrné variantě.

Jak si vedly telefony Vodafone Smart 6 v roce 2015

Vodafone Smart prime 7 navazuje na úspěšný rok 2015, kde společně tvořila produktová řada Smart, složená z prime 6, ultra 6, speed 6 a first 6 v prodejních kanálech Vodafonu 48 % prodejů v kategorii telefonů do 6 500 Kč. Její úspěšnost dále vyplývá i ze statistik prodejů společnosti GFK, kde se držel telefon Vodafone Smart prime 6 v TOP 20 nejprodávanějších telefonech v České republice po dobu šesti měsíců od svého uvedení na trh.

Produktové fotografie včetně podrobných specifikací naleznete na odkazu zde.