Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně

Tisková zpráva

 

Přichází nový Vodafone Smart prime 7. Navazuje na úspěch loňské řady

02. května 2016

Mezi zákazníky velmi populární telefon Vodafone Smart prime 6 má nového nástupce. Do České republiky přichází nový Vodafone Smart prime 7, který je k dispozici od dnešního dne. Nabízí novinky, jako je nejnovější Android 6.0 Marshmallow, vylepšený design a zpracování spolu se zaobleným 2.5D displejem. Poháněn je výkonným hardwarem a podporuje rychlé sítě LTE, přičemž si stále drží nízkou cenu 3 277 Kč.

„Naše telefony z řady Smart 6 měly v minulém roce u zákazníků obrovský úspěch. Přesto jsme zapracovali ještě více na designu a výkonu. Výsledkem je Smart prime 7, který považujeme za jeden z nejelegantnějších a nejvýkonnějších telefonů v dané cenové kategorii,“ říká Jan Linhart, produktový specialista Vodafonu.

Vodafone Smart prime 7                                                                                        

Nástupce modelu Vodafone Smart prime 6 přichází s 5palcovým IPS displejem a HD rozlišením s 293 PPI (počet pixelů na jeden palec). Je osazen nejnovějším operačním systémem Android ve verzi 6.0 Marshmallow. O výkon se stará čtyřjádrový procesor od Qualcomm Snapdragon 212, taktovaný na 1,3 GHz a 1 GB operační paměti. Smart prime 7 si tak poradí i s náročnějšími aplikacemi a multimediální obsah pro něj nebude žádnou překážkou. O dlouhý provoz na jedno nabití se postará baterie s kapacitou 2540 mAh.

Pro ukládání fotografií, dokumentů a dalšího uživatelského obsahu je připraveno interní úložiště o celkové kapacitě 8 GB. To lze dále rozšířit pomocí microSD karty až o 128 GB. Hlavní fotoaparát má k dispozici 8 megapixelů s LED bleskem, automatickým ostřením a senzor OmniVision, který má na starosti konečné vylepšení fotografií a videí. Fotoaparát lze navíc aktivovat i při zhasnutém displeji pouhým dvojitým poklepáním na tlačítko hlasitosti. Pro selfie nadšence je připraven přední fotoaparát s 5 megapixely. Smart prime 7 podporuje surfování na nejrychlejší datové síti LTE v plné šíři a nechybí mu ani NFC modul nebo Bluetooth ve verzi 4.0.

Vodafone Smart prime 7 je k dispozici v prodejních kanálech Vodafonu a jeho standardní cena bez závazku je 3 277 Kč. K dispozici je od dnešního dne v černo-stříbrné variantě.

Jak si vedly telefony Vodafone Smart 6 v roce 2015

Vodafone Smart prime 7 navazuje na úspěšný rok 2015, kde společně tvořila produktová řada Smart, složená z prime 6, ultra 6, speed 6 a first 6 v prodejních kanálech Vodafonu 48 % prodejů v kategorii telefonů do 6 500 Kč. Její úspěšnost dále vyplývá i ze statistik prodejů společnosti GFK, kde se držel telefon Vodafone Smart prime 6 v TOP 20 nejprodávanějších telefonech v České republice po dobu šesti měsíců od svého uvedení na trh.

Produktové fotografie včetně podrobných specifikací naleznete na odkazu zde.