Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Přes 120 000 zákazníků se zapojilo do soutěže s aplikací Můj Vodafone. Ta brzy oslaví pět let

07. prosince 2016

Vodafone na začátku října vyhlásil soutěž o mobilní telefony a tarify zdarma pro zákazníky, kteří budou pro nastavení a správu svých služeb využívat výhradně aplikaci Můj Vodafone. Soutěže se zúčastnilo 121 971 soutěžících a včera proběhlo slosování výherců. 10 z vylosovaných získalo mobilní telefon (Vodafone Smart platinum 7 nebo Smart ultra 6), 14 výherců tarif zdarma na 3 měsíce, 14 výherců předplacenou službu zdarma a dva výherci získali služby zdarma na celý rok.

V pondělí má aplikace napilno

Aplikace Můj Vodafone je velmi oblíbená. V listopadu 2016 měla již 332 000 unikátních uživatelů, meziročně tento počet narostl o více než 100 000. Nejčastěji se do ní přihlašují lidé první pracovní den v týdnu a obecně je frekventovaná doba během ranní cesty do práce, v době oběda nebo při cestě z práce. Oproti tomu v sobotu začíná provoz v aplikaci o několik hodin později. Během noci se připojí v průměru i kolem 10 000 uživatelů. Aplikace prostě nikdy nespí.

Zákazníci mají díky aplikaci kontrolu nad čerpáním svých dat, mohou zde nastavovat služby, zaplatit fakturu nebo třeba dobít kredit. Ze všech plateb na všech online kanálech až 44 % plateb faktur a navýšení kreditu dělají zákazníci přímo v aplikaci. O oblíbenosti aplikace svědčí i vysoké hodnocení na App Store, Google Play a Windows Phone Store, kde dlouhodobě získává téměř 4,4 hvězdičky z pětibodového maxima.

Brzy oslaví pět let

Aplikace Můj Vodafone je pro zákazníky k dispozici už téměř pět let. V první polovině roku 2017 oslaví toto jubileum hlavně se svými zákazníky. Ti se už teď mohou začít těšit na mnoho zajímavých soutěží a novinek.