Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

PRAHA MÁ DÍKY OSKAROVI VLASTNÍ VÁNOČNÍ KLUZIŠTĚ

06. prosince 2002

Na Ovocném trhu postavil Oskar vánoční kluziště pro veřejnost Bruslení je zdarma, k dispozici je i půjčovna bruslí. Od 5. prosince už Praha nemusí závidět Paříži, Amsterdamu ani newyorskému Rockefeller Center. Po vzoru světových metropolí vzniklo v Praze na Ovocném trhu vánoční Oskarovo kluziště – ledová plocha určená pro veřejné bruslení. Pokud jste z Prahy nebo chcete hlavní město během svátku navštívit, určitě se u Oskarova kluziště zastavte.

  • Na Ovocném trhu postavil Oskar vánoční kluziště pro veřejnost
  • Bruslení je zdarma, k dispozici je i půjčovna bruslí.

Od 5. prosince už Praha nemusí závidět Paříži, Amsterdamu ani newyorskému Rockefeller Center. Po vzoru světových metropolí vzniklo v Praze na Ovocném trhu vánoční Oskarovo kluziště – ledová plocha určená pro veřejné bruslení. Pokud jste z Prahy nebo chcete hlavní město během svátku navštívit, určitě se u Oskarova kluziště zastavte. Odkroužit si pár piruet v magickém prostředí Starého Města a pod romantickým vánočním osvětlením, to je příjemný zážitek, na který budou zvláště děti dlouho vzpomínat.

Kluziště najdete velmi snadno – je přímo mezi Václavským a Staroměststkým náměstím, za Stavovským divadlem. Bruslaři nemusí za vstup na Oskarovo kluziště platit žádné vstupné. K dispozici je i půjčovna bruslí, jejíž služby jsou pro Oskarovy zákazníky bezplatné (stačí ukázat telefon s logem Oskara). Všichni ostatní si mohou brusle půjčit za symbolický poplatek 20 Kč, který budě věnován nadaci Člověk v tísni.

Oskarovo kluziště je otevřeno každý den od 10:00 do 22:00 hodin až do 6. ledna 2003. Každý čtvrtek odpoledne bude kluziště na dvě hodiny vyhrazeno dětem z dětských domovů.

Kladiva dělníků se poprvé začala Ovocným trhem rozléhat v pondělí 25. listopadu a již v úterý 3. prosince byla mnohavrstvá ledová plocha hotová. Díky speciální technologii odolává Oskarovo kluziště teplotám až do plus 15°C, takže kvalitní bruslení máte zaručeno po celou dobu provozu.

Cílem jedinečného projektu, který se realizoval v rekordně krátkém čase, je etablovat v Praze tradici „vánočního bruslení“ a vytvořit ve městě, zmítaném nákupní horečkou, jakousi oázu zimních radovánek a příjemné, pohodové atmosféry. Aby byl zážitek dokonalý, najdou návštěvníci u plochy i vánoční výzdobu se stromky a stánky s drobným občerstvením.

 

Po získání licence na provozování duální mobilní sítě GSM 900/1800 v říjnu roku 1999 se Český Mobil a.s. stal prvním duálním mobilním operátorem v České republice. Komerční provoz nejmodernější GSM sítě v ČR zahájil 1. března 2000 pod značkou Oskar. Do září 2002 si Oskara za svého mobilního operátora zvolilo více než 1.139.000 zákazníků, což jej řadí mezi nejrychleji se rozvíjející operátory startující ze třetí pozice v Evropě. V současnosti je Oskar jediným operátorem v České republice s trvale rostoucím podílem na trhu.

Český Mobil patří prostřednictvím ClearWave N.V. do skupiny spadající pod telekomunikační společnost Telesystem International Wireless (TIW).