Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

PODMÍNKY TARIFU 'DOHODA S OSKAREM' SE MĚNÍ

14. prosince 2000

S platností od 1. ledna 2001 dochází k následujícím změnám v tarifu Dohoda s Oskarem: - snížení cen hovorů do vybraných zemí v zahraničí Volání do zahraničí je nyní levnější u zemí, do nichž uživatelé tarifu Dohoda s Oskarem telefonují nejvíce: Země špička / mimo špičku Současná cena / min. Nová cena / min. platná od 1.ledna 2001 Slovensko špička 10.

S platností od 1. ledna 2001 dochází k následujícím změnám v tarifu Dohoda s Oskarem:

- snížení cen hovorů do vybraných zemí v zahraničí

Volání do zahraničí je nyní levnější u zemí, do nichž uživatelé tarifu Dohoda s Oskarem telefonují nejvíce:

Země

špička / mimo špičku

Současná cena / min.

Nová cena / min.
platná od 1.ledna 2001

Slovensko

špička 10.00 9.20
mimo špičku 8.50 7.50
víkend 8.50 7.50

Německo

špička 10.00 9.20
mimo špičku 8.50 7.50
víkend 8.50 7.50

USA

špička 10.00 9.20
mimo špičku 8.50 7.50
víkend 8.50 7.50

Všechny ceny jsou uvedeny bez 5% DPH. 

- zkrácení délky nově uzavíraných smluv u tarifu Dohoda s Oskarem ze 4 na 3 roky.

V případě zájmu o čtyřletou smlouvu pro tarif Dohoda s Oskarem je nutné zakoupené SIM karty aktivovat do 31. prosince 2000.

Po získání licence na provozování duální mobilní sítě GSM 900/1800 v říjnu roku 1999 se Český Mobil a.s. stal třetím mobilním operátorem v České republice. Komerční provoz zahájil 1. března 2000 s označením služeb Oskar. Začátkem 4. čtvrtletí letošního roku měl Oskar více než 200.000 zákazníků.
Český Mobil patří do skupiny telekomunikační společnosti Telesystem International Wireless (TIW). TIW je dynamicky se rozvíjející globální operátor mobilních telekomunikačních sítí s více než 3,9 miliony zákazníků po celém světě. Akcie TIW jsou kótovány na torontské burze ("TIW") a na burze Nasdaq ("TIWI").
TIW buduje panevropskou specializovanou digitální mobilní radiotelekomunikační síť (ESMR) prostřednictvím své dceřiné společnosti Dolphin Telecom. Kromě analogových služeb SMR ve Velké Británii, Francii, Německu, Belgii, Španělsku a Portugalsku nabízí společnost Dolphin Telecom ve Velké Británii rovněž služby ESMR.
TIW je strategickým partnerem páté největší brazilské telekomunikační skupiny a v rámci svých aktivit ve střední a východní Evropě je předním poskytovatelem mobilních služeb GSM v Rumunsku.