Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

OSLAVTE VALENTÝNA NA OSKAROVĚ FESTIVALU DRAHOUŠKŮ

05. února 2003

Soutěže o romantický víkend pro dva se můžete zúčastnit na Festivalu Drahoušků Svátek všech zamilovaných, svatý Valentýn, klepe na dveře a Oskar pro své zákazníky připravil speciální internetovou stránku plnou her a testů. Hlavní cenu, romantický víkend pro dva ve vybraném hotelu v České republice, získá ten, kdo odpoví pomocí SMS zprávy na soutěžní otázku co nejpřesněji. Pravidla hry jsou jednoduchá. Stačí vyplnit registrační formulář umístěný na stránkách Festival Drahoušků a odpovědět esemeskou na zadanou otázku do 16. března 2003.

  • Soutěže o romantický víkend pro dva se můžete zúčastnit na Festivalu Drahoušků

Svátek všech zamilovaných, svatý Valentýn, klepe na dveře a Oskar pro své zákazníky připravil speciální internetovou stránku plnou her a testů. Hlavní cenu, romantický víkend pro dva ve vybraném hotelu v České republice, získá ten, kdo odpoví pomocí SMS zprávy na soutěžní otázku co nejpřesněji.

Pravidla hry jsou jednoduchá. Stačí vyplnit registrační formulář umístěný na stránkách Festival Drahoušků a odpovědět esemeskou na zadanou otázku do 16. března 2003. Za SMS zprávu odeslanou na číslo 7777 soutěžící zaplatí 3,50 Kč bez DPH.

Na stránkách Festivalu Drahoušků jsou pro hráče připraveny hry a testy, které jim pomohou nalézt cestu spletitými uličkami lásky:

Testy a hry

Test citlivosti (4. 2. – 30. 3. 2003)
Zodpovězením otázek zaměřených na různé oblasti milostných vztahů se dozvíte, jak velké pochopení a toleranci máte pro opačné pohlaví.
Amorův šíp (4. 2. – 30. 3. 2003)
Akční hra, v níž vyhrává ten, kdo šípem zasáhne nejvyšší počet srdcí.
Vyznáte se v nich? (4. 2. – 30. 3. 2003)
Test znalostí o opačném pohlaví.
Roztočte flašku (10. 2. – 30. 3. 2003)
a odpovídejte na otázky, které hrdlo láhve ukáže.
Jste snadná kořist? (10. 2. – 30. 3. 2003)
Otestujte se, jestli se necháte jednoduše sbalit, nebo jste nedobytná pevnost.

E-pohlednice

Tajný ctitel (5. 2. – 30. 3. 2003)
Jste zamilovaný a on či ona o tom neví? Pošlete tajně e-mailem pohlednici s vyznáním.
Ideální drahoušek (10. 2. – 30. 3. 2003)
Hledá někdo z vašich přátel svého drahouška? Můžete jim pomoci. Sestavte obrázek partnera jejich snů.

Po získání licence na provozování duální mobilní sítě GSM 900/1800 v říjnu roku 1999 se Český Mobil a.s. stal prvním duálním mobilním operátorem v České republice. Komerční provoz nejmodernější GSM sítě v ČR zahájil 1. března 2000 pod značkou Oskar. Do září 2002 si Oskara za svého mobilního operátora zvolilo více než 1.139.000 zákazníků, což jej řadí mezi nejrychleji se rozvíjející operátory startující ze třetí pozice v Evropě. V současnosti je Oskar jediným operátorem v České republice s trvale rostoucím podílem na trhu.

Český Mobil patří prostřednictvím ClearWave N.V. do skupiny spadající pod telekomunikační společnost Telesystem International Wireless (TIW).