Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

OSKARŮV WAP: JEŠTĚ VÍCE PRAKTICKÝCH INFORMACÍ ON-LINE

16. července 2001

Oskarův WAP je rozšířen o 13 nových aplikací Až do 15. září mohou všichni zákazníci sítě Oskar využít velmi výhodnou cenu 77 haléřů za minutu užívání WAPu.*  Oskarův WAP nyní nabízí nové aplikace z oblasti zábavy, zpravodajství a služeb. V době prázdnin mají všichni Oskarovi zákazníci nepřetržitý přístup k k jízdním řádům, informacím o počasí, stavu vozovek i hraničních přechodech, snadno zjistí s kým si vyjít na párty či diskotéku, jaké jsou nejnovější drby ze života slavných, mohou najít radu lékaře, adresu lékárny či nemocnice a řadu dalších praktických informací. To vše navíc za zvýhodněnou cenu.

  • Oskarův WAP je rozšířen o 13 nových aplikací
  • Až do 15. září mohou všichni zákazníci sítě Oskar využít velmi výhodnou cenu 77 haléřů za minutu užívání WAPu.* 

Oskarův WAP nyní nabízí nové aplikace z oblasti zábavy, zpravodajství a služeb. V době prázdnin mají všichni Oskarovi zákazníci nepřetržitý přístup k k jízdním řádům, informacím o počasí, stavu vozovek i hraničních přechodech, snadno zjistí s kým si vyjít na párty či diskotéku, jaké jsou nejnovější drby ze života slavných, mohou najít radu lékaře, adresu lékárny či nemocnice a řadu dalších praktických informací. To vše navíc za zvýhodněnou cenu. Oskarův WAP je nejen zábavným společníkem, ale i užitečným rádcem a pomocníkem. 

Novinky Oskarova WAPu: 

Doktor Online
Informace o zdraví, zásady správného poskytnutí první pomoci, podrobný přehled o pohotovostech a pohotovostních lékárnách.

Seznamka
Nejrozsáhlejší seznamka na WAPu! 

Hraniční přechody
Přehled situace na hraničních přechodech na území České republiky včetně času odjezdu, času příjezdu a názvu sousedícího státu. 

Rekreační střediska
Aktuální počasí, teplota vody a vzduchu v nejdůležitějších rekreačních střediscích v České republice. 

Počasí na horách
Aktuální počasí na horách. V zimě navíc sněhová situace. 

Kilometrovník 
Spočítá nejen počet kilometrů a odhadovanou dobu cestování podle zadání výchozího a cílového místa, ale pomůže také s navigací přehledným zobrazením odboček po cestě. 

TicketPro
Přehled akcí, včetně bližšího popisu programu, na které je možno si v Ticket Pro koupit vstupenku.

Rezervace letenek
Dohledá letenku do vybraných destinací po celém světě, ukáže její cenu a zajistí rezervaci. 

AAA AUTO Praha
Kompletní přehled nabídky a služeb největšího autobazaru v ČR – AAA Auto Praha včetně možnosti vyhledávání podle vybraných kritérií.

iGlobe
Aktuality a zajímavosti pro cestovatele z různých koutů světa. 

o slavných…
Každodenní zajímavosti ze života známých a populárních osobností. 

Z kultury 
Zajímavé a přehledné zprávy z kultury. 

Regionální zpravodajství 
Aktuální zprávy ze všech regionů s možností vyhledávání podle měst. 

Ojedinělou vlastností Oskarova WAPu, jako jediné služby svého druhu v České republice, je jeho možnost personalizace prostřednictvím internetové stránky www.oskarmobil.cz. „Osobní“ WAP je tak nejen přehlednější, ale současně pomáhá šetřit čas, a tím i finance. Pro aktivaci Oskarova Wapu postačí majitelům mobilních telefonů podporující technologii WAP bezplatně aktivovat služby mobilní kanceláře na čísle *607. 

Po získání licence na provozování duální mobilní sítě GSM 900/1800 v říjnu roku 1999 se Český Mobil a.s. stal prvním duálním mobilním operátorem v České republice. Komerční provoz nejmodernější GSM sítě v České republice zahájil 1. března 2000 s označením služeb Oskar. Do konce prvního pololetí 2001 Oskar získal více než 540.000 zákazníků, což jej staví na přední místo mezi operátory startujícími ze třetí pozice.

Český Mobil patří do skupiny telekomunikační společnosti Telesystem International Wireless (TIW). TIW je dynamicky se rozvíjející globální operátor mobilních telekomunikačních sítí s více než 4,8 miliony zákazníků po celém světě. Akcie TIW jsou kótovány na torontské burze ("TIW") a na burze Nasdaq ("TIWI").

TIW buduje panevropskou specializovanou digitální mobilní radiotelekomunikační síť (ESMR) prostřednictvím své dceřiné společnosti Dolphin Telecom. Kromě toho je TIW strategickým partnerem dvou mobilních operátorů v Brazílii.

ClearWave, dceřiná společnost TIW působící ve střední a východní Evropě, je předním poskytovatelem mobilních služeb v Rumunsku a v březnu 2000 vstoupila na mobilní trh v České republice.

* - Neplatí pro tarify "Dohoda s Oskarem" a "Slyším Vás".