Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

OSKARŮV DENÍK BODOVAL

24. května 2004

Stojí za to pracovat u Oskara? Odpověď na tuto otázku hledejte především u zaměstnanců, ale i u široké veřejnosti a odborníků na HR. V rámci letošního ročníku soutěže Credit Suisse Zaměstnavatel roku 2004 získal Oskar dvě významná ocenění. Oskarův deník zvítězil v kategorii Systém odměňování, hodnocení a řízení výkonu a obdržel cenu HR Excellance Award 2004. Účastníci odborné HR konference HREA 2004, která doprovázela letošní ročník soutěže, zároveň udělili Oskarovu deníku cenu nejlepšího projektu v oblasti HR. Stejně jako v uplynulém roce byl Oskar vyhodnocen odbornou porotou jako jeden z deseti nejlepších zaměstnavatelů v České republice.

Stojí za to pracovat u Oskara? Odpověď na tuto otázku hledejte především u zaměstnanců, ale i u široké veřejnosti a odborníků na HR. V rámci letošního ročníku soutěže Credit Suisse Zaměstnavatel roku 2004 získal Oskar dvě významná ocenění. Oskarův deník zvítězil v kategorii Systém odměňování, hodnocení a řízení výkonu a obdržel cenu HR Excellance Award 2004. Účastníci odborné HR konference HREA 2004, která doprovázela letošní ročník soutěže, zároveň udělili Oskarovu deníku cenu nejlepšího projektu v oblasti HR.

Stejně jako v uplynulém roce byl Oskar vyhodnocen odbornou porotou jako jeden z deseti nejlepších zaměstnavatelů v České republice. Mezi TOP 10 nejžádanějších zaměstnavatelů v zemi se Oskar dostal i podle hlasování široké veřejnosti.

„V oblasti práce s našimi zaměstnanci jsou pro nás stejně důležité plnění cílů i způsob, jak se k nim dostaneme. V tomto ohledu je pro nás Oskarův deník důležitým nástrojem,“ říká Francinne Hansen, viceprezidentka Oskara pro lidské zdroje. „Jsem ráda, že jsme považováni za zajímavého zaměstnavatele nejen mezi personalisty, ale i širokou veřejností.“

Oskarův deník je nástrojem, který pomáhá zaměstnancům řídit a zlepšovat jejich výkon a podporuje profesionální i osobní růst. Prostřednictvím kaskádování cílů mají zaměstnanci přístup ke sdílení cílů a úspěchů od nejvyššího Oskarova vedení až po jejich přímého nadřízeného. To výrazně zjednodušuje stanovování cílů a vyhodnocování jejich plnění na půlroční bázi. Oskarův deník je on-line nástroj přístupný všem zaměstnancům z jejich osobního počítače.

Organizátorem druhého ročníku soutěže Credit Suisse Zaměstnavatel roku 2004 je finanční server Fincentrum, součást vydavatelského domu MAFRA (více informací na www.zamestnavatelroku.cz).